Avengers: pozostałe filmy Marvela
No niestety, ale na pocieszenie będzie Iron man 3 a marcu Język
[Obrazek: tumblr_ma7mmzsT7e1r763s2o1_500.jpg]
WARKOCZYYYYYYK!!!
teraz mogę umrzeć szczęśliwa ;_; <ciekawe jak Loki wygląda *_* >
E tam, taki marny ten jego warkoczyk Język

No Toma to coś brak mi na tych wszystkich zdjęciach z planu, nie wygląda jakby Lokiego miało być dużo na razie Język
<pewnie będzie miał włosy do pasa w Thorze 2 XD>
Na twitterze napisali że wrzucą w tym tygodniu jego foty Duży uśmiech także czekam niecierpliwie Duży uśmiech
O, dobry news <który przegapiłam, bo mam straszny śmietnik na twitterze XD>
Ja Toma i teraz Thora osobno śledzę, bo tez mam burdel na twitterze xD
Thor 2 :>
Wiem, znam, śledzę Język ale że mam też inne spamerskie kanały na twitterze, to większość newsów ginie XD
"The followup Thor: The Dark World began shooting earlier this week in the UK and picks up where The Avengers left off with Loki in incarceration for his crimes against Asgard and Earth. Loki’s story arc will explore new territory as Hiddleston’s character will show his sensitive side on his path to acceptance and redemption as Thor and co. face new and much greater threats across multiple realms. Where Loki and Tom Hiddleston go next, we’ll have to wait and see."
Thor 2

Y________________________________________Y

Aaaaa jaaaa już go chceeeeee!!!
Czy Pepper w końcu zabiją? XD Bo podobno Gwyneth czuje się już za stara do tych filmów i chce zrezygnować.
Nawet nie mów ;_; ja po ostatnim maratonie Glee uwielbiam ją jeszcze bardziej niż wcześniej ;_;
Też ją bardzo lubię, po prostu jestem ciekawa czy faktycznie zrezygnuje XD
Z resztą... mało ważne, ważniejsze, że Coulson żyje Język
Cytat:Z resztą... mało ważne, ważniejsze, że Coulson żyje Język

..że jak? serio?? Bo mam chyba przedawnione newsy i ostatnie co pamiętam to aktor błagający na twitterze ludzi by przestali mu dawac te linki do coulsonlives bo mu się przykro robi ze już tej postaci nie zagra.
Yup, bedzie w serialu grał Duży uśmiech

Duży uśmiech
(22-10-2012, 11:19 AM)Rinelin napisał(a): Yup, bedzie w serialu grał Duży uśmiech

Tee hee, true Duży uśmiech
Nie mogę się doczekać Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości