Avengers: pozostałe filmy Marvela
Pocięłabym się z radości........
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
No z tego tekstu wynika, że raczej nie Język To znaczy, Samuel L. Jackson jak Fury owszem, jak najbardziej, ale co tyczy się samych Avengersów, to raczej kiepsko to widzę Język
No to tak trochę bez sensu chyba.... bo co oni tam robić będą xD?
Jak bez sensu Język Są też inni bohaterowie Marvela, których mogą wykorzystać Uśmiech Być może będą bazować na komiksie S.H.I.E.L.D. Język
Ale mogliby robić gościnne występy w retrospekcjach Duży uśmiech
Łudźmy się Język

Ehehe, pewnie, że bym chciała trochę Avengersów więcej, ale w sumie Marvel ma sporo fajnych bohaterów do wykorzystania <3
Żałuję, że schrzanili X-menów, w sumie nie mogę się doczekać nowego filmu, w końcu pokażą coś ciekawego <liczę na to!>
Viggo Mortensen jako Dr Strange w "Thorze: The Dark World"?
Duży uśmiech
Na brodę Odyna, chcę i pragnę *_*

Szkoda, że to tylko plotka na razie XD
Ale ilu oni chcą tych bohaterów władować w jeden film do cholery XD?
i co zostanie wtedy z plota? XD
No właśnie to mnie martwi :< nie dość że Thor i Jane maja mieć więcej interakcji to jeszcze chodzi plota że Loki ma mieć love interest X_x (i że to niby Darcy ma być, bo zostało potwierdzone, że jej rola ma być teraz ważniejsza)..... ja się pytam PO CO?!
Jeśli oni się mają z elfami bić (Christopher Eccleston <3 ) to po co przedstawiać jeszcze jednego bohatera, tym bardziej jeśli on jest z Midgaru :<?
Ale Strange to postać specyficzna, a niewykluczone, że mroczne elfy spikną się z Dormammu Język

Podejrzewam, że laska Lokiego będzie z cyklu "chodź chłopcze, niech ci pomogę, niech ukoję twoje cierpienie i rozdartą duszę" >>' fuck, nie lubię takich motywów <chyba, że to Thorki, to może być zawsze fanfic Język>
Chyba, że Enchantress dadzą*_*
Płakałabym ze szczęście, gdyby Enchantress się pojawiła <3
Ale z drugiej strony ona latała za Thorem bardziej, więc odpada tu wątek miłosnym z Lokim Język
Wszystko jest możliwe w jego ślicznej pokręconej główce.... xD cholera czemu jeszcze rok na ten film trzeba czekać Y_Y ?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości