Avengers: pozostałe filmy Marvela
"Loki" needs his mommy"!!! Umarłam!!! <3
Eh, możliwe, że będzie mało. Głupia ci... Jane.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Mam nadzieje, że elfy zrobią podobnie jak Nuadę z Hellboya <3
Tak!!! *_*
Swoja drogą właśnie czytał Fowla, kompleks atlantydy i tam elfy wyglądają jak Abe XD
Byle elfy nie były dwukolorowe, jak w komiksie, a wszystko będzie dobrze <chyba>
A swoją drogą Loki chyba przeleciał królową elfów w mitologii xD tylko nie pamietam jak to dokładnie było :<
A przepraszam, było coś czego Loki nie przeleciał? Język
<w moich Eddach tego nie było, ale w sumie Eddę prozaiczną mam oszukaną, bo nie dość, że skróconą, to jeszcze ocenzurowaną, gdzie Loki nie jest klaczą>
A było coś, co nie przeleciało Lokiego? XD
Nie no, było, w końcu tylko raz był mamusią XDDDD
Tego nie wiesz, może już się postarał, żeby więcej mamusią nie być Język

Biedny Loki XDDD

Swoją drogą, musiało jemu i Thorowi ładnie w kieckach, skoro nikt nie poznał, że są kobietami XDDDD
No Lokiego to jeszcze zrozumiem... szczupły i zgrabny ale Thor?! Już sama broda by go wydala ...
Z jakiegoś powodu myśleli, że jest piękną Freją <podejrzewam, że Loki maczał w tym palce, ale nie było nigdzie jednoznacznie napisane, dlatego w mojej głowie obaj byli w męskich postaciach, plus broda Thora XD>
Ale kto myślał? XDDD
Olbrzym Thrym, a nawet król olbrzymów XD <odsyłam tu do Thryms Quida. Thryma Oda, czyli Hamershejmt, odebranie młota -> serio XDDD>
A w ogóle - Freya - Ta Freya? Merlinowa Freya? XD
Erm, nie wiem jaka jest Merlinowa Freyja Język Ale ta oryginalna Freyja jest boginią miłości, piękna, złota, wojny, śmierci i magii (miała dużo pracy biedna XD)
http://brodinsons.tumblr.com/post/286138...world-news

Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości