Avengers: pozostałe filmy Marvela
Wideo 
Tu pogadanki o Thorach, Hulkach, Tonych Starkach i innych Kapitanach Amerykach Duży uśmiech Te filmy w końcu też zasługują na uwagę. Od nich się zaczęło *_*
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Tak! Dziś na facebooku ogłosili start zdjęć do Iron Mana 3 <3
I ponoć ma być Thor 2... Czy to jest potwierdzona plotka?

Zróbmy zlot na premiere! Duży uśmiech i koszulki! Duży uśmiech
Oczywiście, że będzie Thor 2 Uśmiech Liczę też na to, że Loki się tam pojawi, żeby namieszać, bez niego będzie mi smutno XD

Muszę sobie w wakacje zrobić re-watch wszystkich Marvelowskich filmów <no, może poza Hulkami XD>
Ja się zastanawiam jak czasowo będzie umieszczony Thor 2. Czy po Avengersach czy przed. No bo teoretycznie mamy dziure czasową do zapchania. Ale jestem też ciekawa stosunków Thor x Loki w dybach xDDDDDDDDDD
Poczytałam sobie trochę i już wiem XD
Thora 2 planują na 2013, Hiddleston jest w obsadzie, więc Loki się pojawi Duży uśmiech
Tom coś tam spekuluje: "[Loki will] have to take responsibility for what he’s done", więc być może będzie nam dane obejrzeć Kłamczucha w tej masce a la Hannibal Lecter XD
(04-06-2012, 11:14 PM)Mags napisał(a): "[Loki will] have to take responsibility for what he’s done", więc być może będzie nam dane obejrzeć Kłamczucha w tej masce a la Hannibal Lecter XD
God yes *_*
Ale tak na serio też myślę, że to będzie umiejscowione zaraz po wydarzeniach z Avengersów. Możliwe też że Loki będzie musiał się ratować przed tymi ludkami co mu dali armie a nie dostali Tesseracta w zamian <please żeby Thor ratował Lokiego *___* >
(04-06-2012, 11:18 PM)Rinelin napisał(a): <please żeby Thor ratował Lokiego *___* >

Like that one <3
Mhmmm, czas na ten fanfic jednak <ohohoho>
O jesu, TAK! XD

http://marvel.com/news/story/18821/first..._set_photo
Każdy temat jaki odpalam kończy się Lokim...
może zacznijmy wyznawać Lokizm, kłammy i bijmy pokłony przed kartonowym standem Toma?

<zastanawia się mając wielką głupawkę>
Daj mi taki kartonowy stand *_*
Chciałam ukraść ten fantastyczny stand z Lokim (i drugim z Thorem, a także trzecię z Clintem) z Cinema City... za dużo ludzi stało dookoła XD
A Loki tak na mnie patrzył...
Ale oni rozdają standy jak już skończą wyświetlać film, zawsze możesz iść zapytać <pracowałam trochę w CC ^^>
IDĘ!!! A kiedy kończą grać??? XD
Też chce stand.

To jest religia - Lokizm
i hobby - Loking.
Tzn nie wiem czy wszędzie i czy to nie było przypadkiem do staffu skierowane, bo my mogliśmy sobie wziąc jakieś takie standy po skończeniu wyświetlania, ale zawsze można zapytać nie ^^?

Cytat:To jest religia - Lokizm
i hobby - Loking.
I loled xD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości