Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
62.50%
60 62.50%
Pewnie kupię.
16.67%
16 16.67%
Może się skuszę.
7.29%
7 7.29%
Raczej nie.
5.21%
5 5.21%
Kijem tego nie tknę!
8.33%
8 8.33%
Razem 96 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[NEKOTA Yonezou] Mousou Elektel
Serce 
[Obrazek: MousouElektelD.jpg]
gatunek: Komedia, School Life, Yaoi
autor: NEKOTA Yonezou
liczba tomów: 4
alternatywna nazwa: Elektel Delusion
oryginalny wydawca: Core Magazine

krótki opis: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=44380
moja opinia: to jets w sumie najgorsza cześc dodawania propozycji xD
To jest Nekota Yonezou. I tam jest Fumi. kropka.
A tak na serio:
Manga bardzo ale to bardzo urocza, zabawna (śmieje sie przy tym jak koń na dragach ;x), przepiekna kreska, cudni bohaterowie i generalnie och i ach.
Sama jestem fanką Fumiego bo jest jednym z najkochańszych seme jakich moje oczeta widziały :3
W chwili obecnej jestem w ciężkim szoku, ze jest to ongoing ale bynajmniej mnie to nei martwi.
(co jest dziwne bo nie czytam z zasady ongoingów - ale to tez moze być dowód na epickość mangi, skoro MUA sie przekonała by w ogóle ongoing dotknąć i jeszcze cieszy ją ze bedzie wiecej ;x)
Jak dla mnie - przebija Otonę... ale moze dlatego, ze zawiera ciąg dalszy historii drugiego pairingu z Otony, który jest moim favorytem ^^ Mu jest taaaki uroooczy <3
Bynajmniej, gorąco polecam ^^
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
(31-05-2012, 03:29 PM)Shao-ron napisał(a): To jest Nekota Yonezou. I tam jest Fumi. kropka.
Cała prawda xD
Podpisuje się wszystkimi odnóżami pod powyższą opinią, parka jest niezwykle urocza i zabawna; kupuję bez wahania.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(31-05-2012, 05:28 PM)masza napisał(a): kupuję bez wahania.
nic dodać, nic ująć Duży uśmiech
To było naprawdę słodkie, chętnie wejdę w posiadanie .

(31-05-2012, 03:29 PM)Shao-ron napisał(a): To jest Nekota Yonezou. I tam jest Fumi. kropka.
Właściwie wszystko tej pani chcę posiadać ^^
to jest przekjutne xD
Kce <3
jestem w 1000000% na tak :]
[Obrazek: 001.jpg]
Manga jest urocza i rzeczywiście zrobiona z pomysłem, ale chyba nie dałabym za nią zabić. Póki co pozostaje w kręgu "lubianych", nie "ulubionych" Uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Również biorę wszystko od tej pani, jak czytam te ich perypetie to mnie taka śmiechawica bierze że cały pion mnie słyszy, a luby się tylko w czółko pukaDuży uśmiech
I kolejny raz, Kirhan mówi: CHCĘ! Takie komedyjki są w moim typie. W sam raz na mroźne zimowe wieczory xD
[Obrazek: 1y9tw0.png]
Co ja mogę powiedzieć... Pani z mojej "wielkiej trójcy" ulubionych rysowniczek !!!!
SHINKAI !!!
Ja również unikam ongoingów jak ognia, ale "Elektel..." czytam. I... Kurde no, dlaczego mama weszła w takim momencie? D: ME WANTS MOAR!

Kupiłabym c:
Chcę *Q*
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Genialny tytuł, jestem jak najbardziej za wydaniem! Duży uśmiech
Przeczytałam kilka pierwszych rozdziałów i jestem na tak, bardzo mi się spodobał ten tytuł Duży uśmiech
Jestem za.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości