Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
25.00%
7 25.00%
Pewnie kupię.
10.71%
3 10.71%
Może się skuszę.
25.00%
7 25.00%
Raczej nie.
32.14%
9 32.14%
Kijem tego nie tknę!
7.14%
2 7.14%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Manhwa [JUN Jin Suk/HAN Seung Hee] A Night of a Thousand Dreams (Manhwa)
[Obrazek: large_6749_onethousandnightsmanga1.jpg]

- gatunek/kategoria: shounen ai, shoujo, dramat, romans, historyczny
- autor: JUN Jin Suk (historia), HAN Seung Hee (rysunki)
- liczba tomów: 11
- alternatywna nazwa: 1001 Nights
- oryginalny wydawca: Seoul Cultural
- status: zakończona
- opis: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=1423
- opinia: Chyba wszyscy znają historię Szeherezady. Zasada jest mniej więcej ta sama, tylko w roli “opowiadacza” zamiast córki wezyra mamy chłopca, który chce ocalić od śmierci swoją siostrę. Miłość, zazdrość, przyjaźń, nienawiść, zdrada, tajemnice, śmierć, konflikty i cała masa innych rzeczy. Historia jest niesamowicie wciągająca i przepięknie narysowana. Zawsze uwielbiałam baśniowe klimaty, więc czytanie tej manhwy było dla mnie prawdziwą przyjemnością (pomimo tego, że się strasznie spłakałam).
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
widze shoujo i widze spłakałam.
Chyba nie xD
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
(23-05-2012, 05:33 PM)Shao-ron napisał(a): widze shoujo i widze spłakałam.
Chyba nie xD
No ja wiem, że ty masz alergie na shoujo xD Natomiast co do płaczu, może zbyt łatwo się wzruszam. W każdym razie mogę polecić historie o Alcibiadesie i Sokratesie z vol 5 (końcówka) i 6 (początek), chyba moja ulubiona Serce
Czytałam kiedyś i zaciekawiło mnie, ale nigdy nie udało mi się jej skończyć... Może najwyższa pora xD
ale ja jestem mozno przewrażliwiona bo wrażliwa to za mało powiedziane więc jak ktoś pisze, zę sie strasznie spłakał to ja utone w morzu łez~~
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
(23-05-2012, 05:58 PM)Shao-ron napisał(a): ale ja jestem mozno przewrażliwiona bo wrażliwa to za mało powiedziane więc jak ktoś pisze, zę sie strasznie spłakał to ja utone w morzu łez~~
Absolutnie nie chcemy abyś w depresję wpadła xD Możesz jeszcze Ali podpytać, bo ona to poleciła w czytajkach (za co wdzięczna jej jestem niezmiernie)
kompletnu nie znaju O_o
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Jestem na takDuży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Motywy arabskie uwielbiam, ale zbyt długa seria a branie w ciemno. Pierwszy tom kupiłabym na pewno, potem moze kolejne.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Autorka miała świetny pomysł, a wykonanie też niczego sobie. Jak najbardziej na tak, jest w tym tytule coś urzekającego.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości