Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
30.77%
12 30.77%
Pewnie kupię.
33.33%
13 33.33%
Może się skuszę.
20.51%
8 20.51%
Raczej nie.
10.26%
4 10.26%
Kijem tego nie tknę!
5.13%
2 5.13%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[NAGATO Saichi] Kouun no Rihatsushi
[Obrazek: s4488023.jpg]

- gatunek/kategoria: yaoi, romans, komedia
- autor: NAGATO Saichi
- liczba tomów: 1+
- oryginalny wydawca: Tokuma Shoten
- opis: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=10240
- opinia: Uwielbiam ten tytuł. Historia o nieśmiałym i zakompleksionym chłopaku, dla którego dobrą wróżką staje się fryzjer. Prowadzi to do licznych zmian w jego dotychczasowym życiu, także w sferze uczuć. Manga jest niezwykle urocza i bardzo ładnie narysowana, akcentów humorystycznych dodaje miła para staruszków przesiadująca w salonie fryzjerskim. Polecam Uśmiech
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!! Gópawe, ale podobało mi się strasznie! XD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Dokładnie, niby głupawe, ale tak urocze że bym kupiła Duży uśmiech
Chcę! Choć pierwszy tomik jakoś bardziej mi się podoba.
Moje wielkie love *___* Słodycz i rozkoszna kreska. Kupiłabym!
[Obrazek: 1y9tw0.png]
Wygląda absolutnie uroczo, epicko i śmiechowo. Wzięłabym w ciemno ;D
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
Brałabym na pewno Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Durne do kwadratu, ale tak totalnie urocze, że nie mogę się oprzeć. Czytałam już kilka razy i pewnie wrócę do tego znowu. Tak, wielkie puchate TAK!
O tak, wielkie, puchate i fluffowe tak dla tego tytułu! Mimo głupoty jest słodkie i nie da się go nie polubić. Oczko
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Słodkie i takie bez większego sensu i mimo wszystko nie przekonuje mnie na tyle, by dołączyło do innych tomików na półce...
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
No przecież to cudowne jest. Kreska prześwietna, a bohaterowie są tak kochani, że, no...no zakochałem się w tej mandze od pierwszego rozdziału i żądam wydania w Polsce, o!
Szczerze mówiąc czarno widzę wydawanie takich tytułów, gdzie od 6 lat nic się nie dzieje po wydaniu zaledwie jednego tomu.
Zaktualizowałam Uśmiech W marcu zeszłego roku ukazał się drugi tom. Status bez zmian.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Co nie zmienia faktu, że coś musi być na rzeczy, skoro tak wolno idzie wydawanie Uśmiech
Mnie się wydaje, że autorka rysowała tą mangę jako pojedynczy tomik a po tych 4 latach wróciła do tego tytułu robiąc kontynuację; stąd niby to tak długo trwało. Widoczne jest to w kresce pomiędzy tomikami. Stąd też mój nieprecyzyjny komentarz wyżej - w pierwszym tomiku kreska bardziej mi się podoba.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości