Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
36.17%
17 36.17%
Pewnie kupię.
17.02%
8 17.02%
Może się skuszę.
19.15%
9 19.15%
Raczej nie.
14.89%
7 14.89%
Kijem tego nie tknę!
12.77%
6 12.77%
Razem 47 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[TAKANAGA HINAKO] Akuma no Himitsu
[Obrazek: 2323l.jpg]

Autor: Takanaga Hinako
Liczba tomów: 1
Alternatywna nazwa: Demon's Secret, Akuma no Sasayaki, Demon's Whispers, Akumatachi no Himitsu, Secrets of the Demons, The Devil's Secret, Des Teufels Geheimnis, Muda na Koto Shimasho!, Muda na Koto Shinashou, Before Winter Comes, アクマのひみつ.
Oryginalny wydawca: None
Status: Zakończona
Gatunek: yaoi, fantasy
Opis: Pewnego dnia ksiądz znajduje człowieka imieniem Raoul niedaleko kościoła. Mimo, że ma rogi i ogon, Raoul twierdzi, że nie jest demonem. W końcu ksiądz pozwala mu zostać przy nim. Tak własnie zaczyna się opowieść o zakazanym uczuciu, miłości duchownego i demona. (Przepraszam za moje błędy, jednakże nie umiem streścić fabuły własnymi słowami.)
Link do opisu w języku angielskim: http://myanimelist.net/manga/2126/Akuma_no_Himitsu
Moja opinia: Manga bardzo mi się podobała, ciekawa, no, ale w końcu to Takanaga Hinako. Oczko Nie wiem co jeszcze mogę dodać od siebie, zadecydujcie sami.
[Obrazek: 001.jpg]
Uahahhaha, wyobrażacie sobie chaos, jaki by ta manga w Polsce wywołała? XD Jestem na tak xD

Also, uprzejmię proszę o zmianę mangaki w temacie na "Takanaga Hinako", gdyż w ten sposób do tej pory były podpisywane mangi tej autorki ^^
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Hahahah XDDD
Jedna wielka ekskomunika. xD
Również jestem na tak~!
[Obrazek: 33zfupc.jpg]
Ja też popieram ze względu na chaos - ksiadz rypiący sie z demonem MOE!!! Duży uśmiech

ale ten... ja kocham starszego brata Seme ^^
Jest przeepicki i przepiękny i jest w ogóle Uke <3
Kocham go kocham kocham ^^
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Za za i za <3
miałam sobie kiedyś w sumie sprowadzić ale cena mnie zabiła xD
Przypominam, że to mój adres widnieje na stronie. Mieszkam na małej ulicy. Wszystkie mohery się nie zmieszczą Uśmiech
Było nie zakładać biura w mieszkaniu xD
Następnym razem podaj adres nielubianego sąsiada XD
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Lubię. xD
Jestem za.
Zakochałam sie normalnie w tej mandze odkąd ją pierwszy raz przeczytałam Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
ZA!
oczywiście, że kupiłabym. Jak wszystko Takanagi. W końcu to Takanaga xD
Ten tytuł absolutnie mi nie podszedł Smutny Lubię Takanage, ale tej mangi bym nie kupiła. Na nie.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Nie lubię mieszania yaoi z fantastyką. Na nie.
Ja na tak! Wydać, rozreklamować, a potem siąść z popcornem i oglądać wojnę moherowych beretów. xD
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
O tak, błagam *-* Piękna manga, uwielbiam ją
Hahaha, to byłby już chyba 3 tytuł Takanagi w Polsce xD. To jedna z moich ulubionych autorek, więc siłą rzeczy nie mogę powiedzieć nie, ale dajmy szansę też innym Oczko
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości