Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
50.82%
62 50.82%
Pewnie kupię.
14.75%
18 14.75%
Może się skuszę.
13.93%
17 13.93%
Raczej nie.
14.75%
18 14.75%
Kijem tego nie tknę!
5.74%
7 5.74%
Razem 122 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YAMAMOTO Kotetsuko] Honto Yajuu
Uwielbiam i dałabym wiele żeby się u nas pojawiła! Jest zabawna i rozbrajająca, w sam raz na poprawę nastroju! <3 Brałabym od razu i nie zwracała uwagi na cenę!
[Obrazek: 1y9tw0.png]
Coś jest na rzeczy, że Honto Yajuu podoba się też osobom nieczytającym zwykle BL, a nawet zupełnie niezwiązanym z mangą i anime. Moja matka przypadkowo natknęła się na pierwszy rozdział i potem pytała, czy jest więcej, bo fajne Język (ach, uroki wspólnego komputera).
Sympatyczna, ciepła historia, moja ulubiona manga od Yamamoto Kotetsuko i jedna z ulubionych w ogóle. Tylko polskiego wydania ciągle brak.
... Are you guys talking about something dirty?
Uwielbiam wszystkie< doslownie> mangi TEJ autorki Duży uśmiech to debeściarskie dzieła, że tak to ujmę xd
Poprawka, kupiłbym tylko pierwsze tomy, bo coś ostatnio autorka się rozpędziła i homogenizuje wszystkich przedstawicieli płci brzydszej. A ja tego nie lubię, i to bardzo.
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Moja ukochana manga z gatunku yaoi!!! Sto razy TAK! Jeśli wydacie to oficjalnie deklaruje się kupić prenumeratę!
Bardzo często wracam do tej mangi, więc takiemu tępakowi z angielskiego jak ja, polskie wydanie byłoby jak dar z nieba xD.
Chyba mało komu się ta manga nie podoba (a przynajmniej ja jeszcze nie słyszałam takich głosów). Jest zabawna, ale nie jakaś głupia, kreska bardzo przyjemna dla oka a postacie przesympatyczne. Swoją drogą urok Akiego zwala z nóg <3. Niewiele jest tytułów przy których bawie się tak dobrze, więc też serdecznie polecam dla tych, którzy nie czytali, no i modlę się, że manga w końcu zawita na polskim rynku. Uśmiech
Jasne, że tak <3 Postaci są przesympatyczne, mangę czyta się lekko i z prawdziwą przyjemnością. Bardzo byłabym łasa na polskie wydanie.
Tak i jeszcze raz tak! Lubię tę autorkę i uwielbiam komedie! Ten tytuł jest obowiązkowy jeśli chodzi o wydanie Uśmiech
Boże kocham wszystkie dzieła tej autorki, a to jest moja najulubieńsza manga ze wszystkich, jakie czytałam. Popieram w 100%. Gdyby wyszło kupiłabym bez zastanowienia :3
Oczywiście że jestem za Duży uśmiech
Uwielbiam <3 Czytałam te mangę kilka razy i byłoby miło mieć ją na półce w ojczystym języku :3
Oczywiście, że tak !!
Yamamoto ma zawsze super mangi a ta jest szczególnie zabawna Język
Powiem, że nie lubię brać się za trwające serie, ale zważywszy, że znam Bezsenne Noce, to skusiłam się i o ten tytuł. Oczywiście, nie zawiodłam się. Chociaż myślałam, że jeśli chodzi o te intymne sprawy, to będzie raczej odwrotnie Uśmiech Bardzo zabawne seria, godna plecenia. / podpisano Sanzo
Uwielbiam tę autorkę, więc zdecydowanie jestem na tak. ^-^
Uwielbiam, tyle wątków w fabule, tam jest wszystko Duży uśmiech i przede wszystkim to długa manga. A od yamamoto wszystko kupię, uwielbiam ją ^^

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości