Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
50.82%
62 50.82%
Pewnie kupię.
14.75%
18 14.75%
Może się skuszę.
13.93%
17 13.93%
Raczej nie.
14.75%
18 14.75%
Kijem tego nie tknę!
5.74%
7 5.74%
Razem 122 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YAMAMOTO Kotetsuko] Honto Yajuu
[Obrazek: cover.jpg?1366181924]

- gatunek: yaoi, romans, komedia
- autor: Yamamoto Kotetsuko
- liczba tomów: 8+
- alternatywna nazwa: Like the Beast
- oryginalny wydawa: Kaiousha

- link: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=32820
- Manga jest przeurocza moim zdanie a styl autorki uwielbiam. Tematyka yakuzy jest jedną z moich ulubionych. Manga jest zabawna i przyjemnie się ją czyta.Szczęśliwy

Załączone pliki Miniatury

Jestem fanatyczną wielbicielką Yamamoto Kotetsuko, więc absolutnie tak.
Btw. myślałam, że poczekamy aż Rizu posortuje skopiowane z poprzedniego forum propozycje?
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Okrutność! ;O;
Ja tu ciężko nad nimi pracuję, nooo ;_;

Nio topsz, niech będzie, ale poczekajcie plz, bo się podublujemy.

Mello, prośba Uśmiech

Edytuj nazwę posta dopisując przed tytułem autora w kwadratowym nawiasie [YAMAMOTO Kotetsuko] Uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Czy ja tu widzę Hontou Yajuu? CZY JA TU WIDZE HONTOU YAJUU? Ja się pytam, czemu tego nie ma jeszcze na mojej mangowej półce, Hę? HĘ?

PS: Yamamoto Kotetsuko rlz. Jest genialna. I wanna have her babi.. Och. Nie da się. No tak. Trudno. Muszę się zadowolić jej mangami :c
To jest po prostu cudne ^3^
Honto Yajuu jest po prostu przeepickie i przezajebiste. Absolutnie chciałabym mieć na własność <3
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
Powiem Wam, że nawet mężczyzna mego życia zaczął to czytać, po tym jak mu o tym opowiadałam xD Oczywiście, musiałam przejrzeć całą mangę i powiedzieć mu gdzie są ostrzejsze sceny, coby mógł ominąć... Ale chłopak przyznał, że "Honto Yajuu" jest zabawne i fajne Duży uśmiech
Jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
\(@ ̄∇ ̄@)/ jedna z niewielu mang która wychodzi, wychodzi, wychodzi...i się NIE NUDZI. Jestem za.
Yakuza to to co lubię, na pewno bym kupiła.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Koniecznie! Ta seria jest tak urocza Uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
(02-08-2012, 12:18 AM)Haruka napisał(a): Powiem Wam, że nawet mężczyzna mego życia zaczął to czytać, po tym jak mu o tym opowiadałam xD Oczywiście, musiałam przejrzeć całą mangę i powiedzieć mu gdzie są ostrzejsze sceny, coby mógł ominąć... Ale chłopak przyznał, że "Honto Yajuu" jest zabawne i fajne Duży uśmiech

OMG, gdzie ty takiego dopadłaś. Ale fakt, to jest dobre - chociaż nie jestem fanką "babskich uke" to mi w tej pracy w ogóle nie przeszkadza, że uke przez całą mange jest "różowy"!
Po przeczytaniu tej wspaniałej mangi chciałam założyć propozycję, więc patrzę... A ona już jest! Widzę, że nie tylko mnie urzekła ta manga. Jest po prostu przesympatyczna, zabawna i w ogóle poprawia mi humor Duży uśmiech Aki jest taki uroczy! Całym sercem podpisuję się pod tą propozycją!
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Zabawna, dobrze narysowana, nie da się przy niej nudzić Uśmiech ma wszystko, co trzeba Uśmiech Brakuje jej tylko polskiego wydania Język
Godna polecenia i kupienia manga Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości