Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
56.72%
38 56.72%
Pewnie kupię.
10.45%
7 10.45%
Może się skuszę.
14.93%
10 14.93%
Raczej nie.
13.43%
9 13.43%
Kijem tego nie tknę!
4.48%
3 4.48%
Razem 67 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[SAKURAGI Yaya] Himegoto Asobi
I po ptokach T________T

Kotori, w tobie jedyna nadzieja!!! T_T
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Jakoś nie bardzo mi się kreska podoba, ale skoro hystoria jest fajna, to może przeczytam to w końcu Język
[Obrazek: hunterxhunterhisoka1366.jpg]
LUBIĘ PRZYSTOJNYCH PSYCHOPATÓW Serce
Mamusiuuu a mnie akurat TA historia wciągnęła niczym chodzenie po bagnach !!

Się zastanawiam czy jak Masza nie złamie się i nie kupie angielskiego wydania !

Ach Sensei !!
Chciałabym przeczytać Duży uśmiech
I love Pandas Serce
Nie trwię mang tej pani, kreska mnie odrzuca, takoż historie. Nie wydałabym nawet złotówki na komiks jej autorstwa.
(20-10-2012, 01:49 PM)moshi_moshi napisał(a): Nie trwię mang tej pani, kreska mnie odrzuca, takoż historie. Nie wydałabym nawet złotówki na komiks jej autorstwa.

Obosz, pójdź w me ramiona. Już myślałam, że ja jakaś dziwna jestem, bowiem ani opowieści, ani grafiki zupełnie mnie nie kręcą. Wszyscy mówią, że to fajne, a mnie aż wywija na drugą stronę, kiedy na to patrzę.
(20-10-2012, 03:46 PM)Lau napisał(a): Obosz, pójdź w me ramiona. Już myślałam, że ja jakaś dziwna jestem, bowiem ani opowieści, ani grafiki zupełnie mnie nie kręcą. Wszyscy mówią, że to fajne, a mnie aż wywija na drugą stronę, kiedy na to patrzę.

Idem! Patrzeć, to jeszcze, istnieją brzydsze mangi, ale czytać... nie, dziękuję! ;D

(20-10-2012, 05:58 PM)Rizu napisał(a): Tiaaa, mam tak z Miyamoto Kano i kilkoma innymi :P

Kruszyć kopii nie zamierzam, tym bardziej nawracać - kwestia tego, czego się oczekuje i co się lubi.
Jakim cudem tu jeszcze nie napisałam?! No ja nie wiem no. Demencja starcza jakaś.
JEZUS MARIA SPRZEDAŁABYM BRATA ZA TO.
...no dobra, może trochę za drastycznie. ._. ale na pewno dałabym wiele <3 (i wszystko znowu dzięki Haruce xD)
szczególnie że z angielskimi skanlacjami teraz doopa, bo SuBLime dostało licencję. :I
ale, oni dostali, my też możemy! o! <3
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
Cytat:Kurczę... zabijcie mnie, nie lubię tej autorki.

Cytat:Nie trwię mang tej pani, kreska mnie odrzuca

Uff. No to się cieszę, że nie jestem w tym osamotniona. Jeszcze historie same w sobie są dość dobrze konstruowane, no ale sposób rysowania postaci i ogólnie scen łóżkowych działa na mnie odrzucająco. Niezdecydowany Także za tytuły tej autorki ja podziękuję.
Kyaaaa, nowy chapter kończy się maksymalnie wyświechtanym motywem, ale jednym z moich ulubionych xD
Kyaaa, bohater cierpi xD Kyaaaa!
Błagam! Też przedam brata za to. Zmusiłam go do kupienia kotorowej mangi yaoi (mi na pezent, ale co tam). Zrobie dużo więcej!
Plz nie każcie mi kupować wersji angielskiej T_T
Ratuj go sensei !!! Raaaatuj Duży uśmiech
Kurde, czekałam na posta w stylu "nowe chaptery? jak skąd gdzie?!" żebym mogła zrobić tak:

Cytat:Trzeba wiedzieć...

[Obrazek: tumblr_lrqdkkDgNa1qftyki.gif]

... gdzie szukać ...

[Obrazek: tumblr_m00wdwNt411r5gvg1o1_400.gif]
[Obrazek: tumblr_m4dnuqMwUW1rwcc6bo1_250.gif]
[Obrazek: tumblr_m8w2ubekKM1qj28gso1_250.gif]

Ale mi nie wyszło xD

Swoją drogą, też bym chciała teraz żeby mnie taki sensei ratował T_T ale albo pedał, albo narysowany, nosz kurde!!!
No prrrroooosze cie Rizu XD mła by nie oglądała nowych czapterków? foch z podwójnym tulupem ! XD

(25-12-2012, 09:23 PM)Rizu napisał(a): Swoją drogą, też bym chciała teraz żeby mnie taki sensei ratował T_T ale albo pedał, albo narysowany, nosz kurde!!!
Baaaaaahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahhahah *smark* hahahahahahahahhahahahahahahahahahhahhahahahahahahhahahahah *smark* hahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahah *smark* rech !
zawsze mógł się znaleźć ktoś, kto nie znajdzie nowych. no.
(26-12-2012, 03:44 PM)Sasanka napisał(a): z podwójnym tulupem !
*snort!* ahahah XD

Tak, ciesze sie że mogłam cie rozbawić. Ja tu cierpie, wiesz? XD zamiast rechotać, zahipnotyzuj Lau i Beate w miłość do Sakuragi, lepiej xD
Baka update określa ten projekt jako 2 tomy (ongoing), więc niekoniecznie skończy się tylko na drugim (oby).
Co nie zmienia faktu, że krzywa twarz semego na okładce skutecznie odstrasza mnie od ogarnięcia całej historii.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości