Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
61.39%
62 61.39%
Pewnie kupię.
13.86%
14 13.86%
Może się skuszę.
10.89%
11 10.89%
Raczej nie.
5.94%
6 5.94%
Kijem tego nie tknę!
7.92%
8 7.92%
Razem 101 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Junko] Konbini-kun
Tak, na pewno bym kupiła. *^*
[Obrazek: 2czbvac.jpg]
Prace Junko to genialny przykład yaoi w którym są uroczy bohaterzy, ale nadal są kolesiami, czyli z umiarem Uśmiech jestem jak najbardziej na tak!
Z chęcią widziałabym ten tytuł na swojej półce. Pani Junko na mojej liście ulubionych autorów shounen-ai/yaoi ma zaszczytne 2 miejsce. Uśmiech
Początek fajny, ale końcówka mnie odrzuciła. Lepsze by to było jako shounen-ai. Ogromny zawód i rozczarowanie, zdecydowanie nie.
Jeżeli autem jest Junko to wiadomo, że jest to must have :>
I make the devil change his mind
mangą junko mówimy zdecydowane TAK :3
Jestem za : )
[Obrazek: tumblr_mis81r3bUR1rmpz1jo1_500.jpg]
Tak, od Junko kupię co by nie byłoUśmiech
Czytałam, och czytałam i chętnie wejdę w posiadanie Duży uśmiech
Uwielbiam tę mangę! Z pewnością bym ją kupiła Duży uśmiech
Uwielbiam kreskę Junko, a szczególnie jak rysuje usta. Przyjemny shounen-ai, kupiłabym. Tak jak wszystkie jej prace. XD
[Obrazek: tumblr_inline_mqtkqhH6f01qz4rgp.gif]
Ot taka całkiem przyjemna manga. Jedna z lepszych autorstwa Junko, chociaż moim zdaniem to wciąż jest raczej średniak. Może bym się skusiła, bo tytuł jest uroczy, przystępny i niezobowiązujący - tylko jeden tom.
Tak,tak i tak!!!
Genialna manga, dawno nie czytałam tak dobrego tytułu. Piękna i bardzo prawdziwa historia, świetni bohaterowie- mam nadzieję że kiedyś ukaże się w Polsce <3
Zdecydowanie moja najukochańsza manga od tej autorki. Zresztą jak się nad tym zastanowię to nawet nie tylko od tej autorki, ale ze wsztstkich mang jakie przeczytałam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości