Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
61.39%
62 61.39%
Pewnie kupię.
13.86%
14 13.86%
Może się skuszę.
10.89%
11 10.89%
Raczej nie.
5.94%
6 5.94%
Kijem tego nie tknę!
7.92%
8 7.92%
Razem 101 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Junko] Konbini-kun
[Obrazek: screen-shot-2011-11-16-at-8-48-11-pm.png]

Autor: Junko
Tomy: 1
Wydawca: Tokuma Shoten
Status: Zakończony
Opis: Hiroshi rzucił szkołę i przez prawie rok nie opuszczał domu, żyjąc na rachunek swoich rodziców. Pewnego dnia postanawia rozpocząć pracę w sklepie swego wuja. Pierwszy, od długiego czasu, kontakt ze społeczeństwem był przerażający. Sytuacji nie polepszał fakt, iż kolega z pracy Hiroshi'ego, Yamai, nie należał do ludzi najmilszych. I to jego straszne spojrzenie... Czy Hiroshi przełamie swój strach i poradzi sobie w pracy? Czy on i Yamai znajdą sposób, by się dogadać? I dlaczego Hiroshi rzucił szkołę i zamknął się w sobie?
Opinia: Na tę mangę natrafiłam przypadkiem, dzięki pewnej grupie skanlacyjnej. Na początku jakoś niespecjalnie zwróciłam na nią uwagi, bo kreska mi nie leżała. Gdy przeczytałam pierwszy rozdział, od razu zmieniłam zdanie. Powiem tak: To baaardzo urocza, przesłodka i sympatyczna historia o miłości dwóch, młodych chłopców. Kreska może i nie powala, ale sama historia jest naprawdę ciepła i kochana. Mnie się bardzo podobał ten komiks, choć do ambitnych dzieł nie należy. Jest króciutki, co może być dodatkowym plusem.
Autor oryginalnego posta: Maru
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Uwielbiam kreskę Junko i jej historyjki. Tak
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Zachęcił mnie opis, tak Uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Junko <3 Kreska tej pani jest cudowna, a fabuły jej mang to najwspanialszy przykład na to, jak zrobić dobre slice of life. Kupię wszystko co wyjdzie spod piórka tej pani.
Tak, tak, tak. Kreska Junko jest specyficzna (czasem drażnią mnie nieco twarze) ale akurat ten tytuł wielbię, więc fajnie by było mieć na półce.
Wygląda fajnie.
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Drażnią twarze? D: Przecież oni mają najśliczniejsze pyszczki na świecie! Ogólnie anatomia u Junko jest na bardzo wysokim poziomie, a twarze jej postaci są urocze. No i ładne włosy mają. W "Konbini-kun" podobał mi się też humor, ten patos, który zaraz był wyśmiewany prze głównego bohatera (patrz scena z kotkiem) Duży uśmiech
no właśnie, pyszczki... jednak wolę twarze ;p
ale to nie tak, że mnie całkiem zniechęca. a konbini-kun jest szczególnie fajne.
Chętnie bym zakupiła. Duży uśmiech jestem na taak ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
To moja propozycja więc TAK!
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Kocham Junko! TAK!
Może być. ^ ^"
Chętnie przeznaczyłabym swój czas na przeczytanie tego w polskim wydaniu :3
Dziwna kreska, ale historia i jednotomowość kusi. TAK.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Gdyby nie cena jaką trzeba zabulić przy ściąganiu tego z zagranicy, już bym to miała na półce. Jak najbardziej na tak. Jak i na wszystko od Junko <3
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości