Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Biorę w ciemno!
49.62%
65 49.62%
Pewnie kupię
16.03%
21 16.03%
Być może
12.98%
17 12.98%
Raczej nie
7.63%
10 7.63%
Kijem tego nie tknę!
13.74%
18 13.74%
Razem 131 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [YOSHIHARA Rieko] Ai no Kusabi
O, byłaby to LN po którą chętnie bym sięgnęła.
Night is dark and full of yaoi

Moja skromna pisanina fanfikowa
Definitywnie TAK SerceSerceSerce
Na samą myśl ślinka cieknie Szczerbol
Serce 
Niedawno gdzieś przeczytałam, że w angielskiej wersji w ostatnich dwóch tomach dużo scen zostało pominiętych. (W siodmym tomie prawie wszystko między Iasonem i Riki!) I żadne tomy po angielsku nie zawierają kolorowych stron! Dlatego czekam na polskie wydanie.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Jestem jak najbardziej za~~! ^-^
SerceJa również jestem za Duży uśmiech Tak że bardziej już się chyba nie da. *.*
Wydajcie, to zrobię prenumeratę na całośćDuży uśmiech
Jak szukałam informacji o dodatkowych opowiadaniach to natknęłam się na tytuł Midnight Illusion i informację, że to jest prequel do Ai no Kusabi z 1996 roku i został wydany jako osobny tom. Wie ktoś coś na ten temat?
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Dowiedziałam się: Midnight Illusion jest prequelem. Opisuje dzieciństwo Rikiego w Guardian i jak poznaje Guya.
Szczerze? Od dłuższego czasu szukam tego opowiadania przetłumaczonego na nasz język. Czytałam, moja yaoistyczna senpai mi pożyczyła i wielbię ją za to. Mimo, że trudno było przejść przez to kwadratowe tłumaczenie, to sama historia bardzo mi się podobała oraz te realia, jakie zostały wykreowane. Wcale nie zmierzamy w innym kierunku. Byłabym szczęśliwa posiadając tomik Ai no Kusabi na półce, by móc od czasu do czasu przeczytać stronę... dwie... całość na nowo.

Liczę na Was, Kotori!
Biorę w ciemno!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości