Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Biorę w ciemno!
49.62%
65 49.62%
Pewnie kupię
16.03%
21 16.03%
Być może
12.98%
17 12.98%
Raczej nie
7.63%
10 7.63%
Kijem tego nie tknę!
13.74%
18 13.74%
Razem 131 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [YOSHIHARA Rieko] Ai no Kusabi
Jestem za ^ ^
Ooo tak! Jak najbardziej za :3
Brała bym Duży uśmiech

Mam takie pytanie do ludzi którzy przeczytali tą nowelkę. Czy książka kończy się tak samo jak anime z 92?
Już w prawdzie posiadam ai no kusabi wydane przez wydawnictwo saisha, lecz z przyjemnością przeczytam lepiej przetłumaczoną, wzbogaconą w ilustracje wersję.

A odnośnie zakończenia to już tak szczegółowo nie pamiętam, wiem, że na pewno zakończenie jest podobne. Nie chce spojlerować, także nie będę zdradzać szczegółów.
Uwielbiam ten tytuł i chętnie zobaczyłabym taką nową wersję nowelki obok tej starej
Serce 
Ai no Kusabi jest po prostu genialne i niepowtarzalne!

Oto powody, dla których uwielbiam AnK:

1. Bohaterowie
Są niestereotypowi, mają silny charakter, dążą do wyznaczonego sobie celu, jednak różnią się od siebie temperamentem. Każdy ma swoją przeszłość i kieruje się innymi motywani. Oprócz głownych bohaterów inne postacie również mnie zaintrygowały, np. Katsue.

2. Świat
Wizja przyszłości jest realistyczna, wszystkie szczegóły przedstawionego świata tworzą spójną całość. Podział społeczeństwa jest powodem wielu problemów.

Jak mają się zachować ci, którzy nie mają szans na lepsze życie? Mają zrezygnować czy próbować za wszelką ceną coś osiągnąć? Pojawi się więc czarny rynek. Lecz czy może uniknąć kontroli przez elitę?

Co zrobić, gdy nie mając nic oprócz dumy i wolności zostaniesz pozbawiony jednego i drugiego? Jak można nie nienawidzić tego, który ci wszystko zabrał?

3. Dialogi
Przede wszystkim rozmowy międzi głównymi bohaterami, lecz nie tylko.

4. Rysunki
Nowe okadki pięknie się prezentują, a tomy zawierają kolorowe strony.

[Obrazek: novel-ed4-cov1.jpg]
[Obrazek: Ai_no_Kusabi_2.jpg]
[Obrazek: e2b6fa9538a1.jpg]
[Obrazek: AiNoKusabiCover4_7322.JPG]
[Obrazek: novel-ed4-cov5.jpg]
[Obrazek: 9931.jpg]

Ponieważ Ai no Kusabi to nowela, wydanie jej to jedyna możliwość przeczytania. A o angielskiej wersji można już zapomnieć, niemożliwie ją dostać.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
Brałabym w ciemno jeżeli byłoby lepsze tłumaczenie niż w starszej wersji~
Ja bym bardzo chciała Uśmiech Miałam okazję przeczytać pierwsze wydanie i marzy mi się przede wszystkim lepsze tłumaczenie, no i oczywiście ilustracje Uśmiech
cóż.. brałabym, oj brałabym Duży uśmiech po krótkim anime naprawdę się zakochałam w tym tytule, więc bardzo chciałabym mieć to na półce :3
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Ale zdajecie sobie sprawę, że w nowej wersji to byłoby więcej niż jeden tom, prawda?
(31-05-2015, 09:49 AM)Lau napisał(a): Ale zdajecie sobie sprawę, że w nowej wersji to byłoby więcej niż jeden tom, prawda?

jeżeli o mnie chodzi to im więcej tomów tym lepiej XD
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Jeżeli ktoś się podejmie z mojego egzemplarza przed wysyłką wyrwać kilka ostatnich stron, to idę w ciemno.
[Obrazek: 2946a45814cdaf43.jpg]
Lin, dziecko drogie! Wieki Cię tu nie było!
Osobiście mogę Ci te strony skleić butaprenem.
Moja najukochańsza pozycja yaoi i nie wydać jej po polsku to po prostu istny grzech, ja chcę to mieć. (Tak, nawet to tragiczne tłumaczenie posiadam, bo tak. T.T)
Ta pozycja zasługuje na wiele więcej!
jestem zdecydowanie za ^^

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości