Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
40.91%
9 40.91%
Pewnie kupię.
13.64%
3 13.64%
Może się skuszę.
22.73%
5 22.73%
Raczej nie.
18.18%
4 18.18%
Kijem tego nie tknę!
4.55%
1 4.55%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KUWABARA Mizuna/ISHIZUE Kachiru]Ilegenes - Kokuyou no Kiseki
[Obrazek: 20595%20v01_front.jpg]

Autorzy: Ishizue Kachiru (rysunek), Kuwabara Mizuna (historia)
Liczba tomów: 5
Alternatywna nazwa: The Genetic Sodom ILEGENES
Oryginalny wydawca: Mag Garden
Status: Zakończony
Opis: Głównym bohaterem opowieści jest Fon Fortinbras Littenber, siedemnastoletni młodzieniec będący kadetem w szkole wojskowej na wyspie Ilegenes. Słynie ona na cały świat z prowadzonych tam zaawansowanych badań nad inżynierią genetyczną i tworzenia związanych z nią technologii. Jednak założona na wyspie szkoła, jak i owe badania, to tylko przykrywka dla tworzenia klonów i sprzedaży ich na czarnym rynku. Fon jest adoptowanym synem jednego z czołowych badaczy pracujących na wyspie, który to zgłębia tajniki ludzkiego mózgu. Siedemnastolatek nie znalazł się jednak w tej szkole bez powodu. Jako dziecko był świadkiem zabicia własnych rodziców. Poprzysiągł wtedy zemstę – chce zniszczyć wyspę, zerwać jej koneksje z czarnym rynkiem i zakończyć Genetyczną Sodomę. (odsyłam do magazynu Arigato nr 7, gdzie jest cały artukuł o tym tytule)
Moja opinia: Historia trochę zagmatwana, ale moim zdaniem bardzo ciekawa. Podobają mi się bohaterowie, oraz sposób w jaki zostali przedstawieni. Nie jest to lekka lektura (inżynieria genetyczna, zemsta i te sprawy), ale uważam, że warto się nią zainteresować. Kreska jest świetna a chłopcy w mundurach całkiem nieźle się prezentują. Nie jest to co prawda yaoi ani shounen-ai, ale wzajemne relacje między niektórymi bohaterami są ... dość dwuznaczne. Yaoistki powinny być zadowolone.
Autor oryginalnego posta: Maru

Ta kreska jest zachęcająca mimo tematyki, chyba bym się skusiła.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Ojej... OJEJ!!!
Kreska wyglada przemiodnie ^^
Jestem chetna zapoznac sie z tytułem ^^
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Dobry tytuł. Kreska, fabuła i ilość tomów sprawia, że manga jest ciekawa i zarazem nie dłuży się. Nie brak wątków humorystycznych, które nadają lekkości historii, ale i gdy dochodzi się do poważnych spraw, to klimat jest zachowany, a czytający potraktowani poważnie. Polecam, warto się zainteresować Uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Chciałabym, by ta manga została wydana po polsku. Ostatnie pieniądze by na nią poszły, ale co tam.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Kreska wygląda absolutnie wspaniale, a opis jeszcze bardziej mnie nakłania do przeczytania tej mangi. Jestem bardzo na tak.
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
Jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Inżynieria genetyczna, skończone i mało tomów, a kreska śliczna - wielkie TAK!
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Kocham *q*
Jak najbardziej za.
temat można zamknąć. Studio JG wyda mangę Uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości