[JEON Geuk-jin/PARK Jin-Hwan] The Breaker
#16
Ze swej strony możemy jedynie pogratulować i życzyć nabywcy tytułu utrzymania dotychczasowego poziomu tłumaczenia, edycji i wydań.
Ponieważ każdy tytuł zasługuje na szacunek jaki składa mu się za pomocą włożonej w jego obróbkę pracy (także w ten sam sposób szacunek składa się wobec nabywcy) jednak tytułowi kultowemu należy się oprawa bez absolutnie żadnych wad by nie zawieść najcenniejszej grupy do jakiej wydawca może dotrzeć - fanów.
Nasza tłumaczka języka koreańskiego, jako zapalona fanka, także ma zamiar dzielnie kibicować, szczególnie w kwestii wiernego przekładu z oryginału, bo jak sama wcześniej zauważyła, wersja angielska ma wiele nieścisłości.
Uśmiech
#17
Szczęśliwy Jedna z moich ulubionych nawalanek haha [Obrazek: cd08785a.gif]druga to Until Death Do Us Part jak wydacie na pewno kupię [Obrazek: 088.gif]
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
#18
Azuris. Nie wydamy.
#19
Cyklop tak doczytałam Szczęśliwy ślepota nie boli
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
#20
(25-10-2012, 06:14 PM)Azuris napisał(a): Cyklop tak doczytałam Szczęśliwy ślepota nie boli

Nie boli, ale potem trzeba "doczytywać" Duży uśmiech

Ja osobiście z niecierpliwością będę czekać na wydanie tomu pierwszego.
#21
Oj tak ... XD
#22
A ja wygrałam pierwszy tomik w konkursie xD
To będzie mój drugi komiks od Yumegari, bo ichniejszego yaoica też chyba kupię Uśmiech Reszta ich planów wydawniczych mnie nie interesuje.
[Obrazek: hunterxhunterhisoka1366.jpg]
LUBIĘ PRZYSTOJNYCH PSYCHOPATÓW Serce
#23
Nie bijcie mnie za to, ale proponuję zamknąć ten wątek, gdyż ponieważ niestety nie pasuje on już do "propozycji wydawniczych". Zawsze można przenieść się gdzieś indziej.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości