[JEON Geuk-jin/PARK Jin-Hwan] The Breaker
Ze swej strony możemy jedynie pogratulować i życzyć nabywcy tytułu utrzymania dotychczasowego poziomu tłumaczenia, edycji i wydań.
Ponieważ każdy tytuł zasługuje na szacunek jaki składa mu się za pomocą włożonej w jego obróbkę pracy (także w ten sam sposób szacunek składa się wobec nabywcy) jednak tytułowi kultowemu należy się oprawa bez absolutnie żadnych wad by nie zawieść najcenniejszej grupy do jakiej wydawca może dotrzeć - fanów.
Nasza tłumaczka języka koreańskiego, jako zapalona fanka, także ma zamiar dzielnie kibicować, szczególnie w kwestii wiernego przekładu z oryginału, bo jak sama wcześniej zauważyła, wersja angielska ma wiele nieścisłości.
Uśmiech
Szczęśliwy Jedna z moich ulubionych nawalanek haha [Obrazek: cd08785a.gif]druga to Until Death Do Us Part jak wydacie na pewno kupię [Obrazek: 088.gif]
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
Azuris. Nie wydamy.
Cyklop tak doczytałam Szczęśliwy ślepota nie boli
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
(25-10-2012, 06:14 PM)Azuris napisał(a): Cyklop tak doczytałam Szczęśliwy ślepota nie boli

Nie boli, ale potem trzeba "doczytywać" Duży uśmiech

Ja osobiście z niecierpliwością będę czekać na wydanie tomu pierwszego.
Oj tak ... XD
A ja wygrałam pierwszy tomik w konkursie xD
To będzie mój drugi komiks od Yumegari, bo ichniejszego yaoica też chyba kupię Uśmiech Reszta ich planów wydawniczych mnie nie interesuje.
[Obrazek: hunterxhunterhisoka1366.jpg]
LUBIĘ PRZYSTOJNYCH PSYCHOPATÓW Serce
Nie bijcie mnie za to, ale proponuję zamknąć ten wątek, gdyż ponieważ niestety nie pasuje on już do "propozycji wydawniczych". Zawsze można przenieść się gdzieś indziej.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości