[JEON Geuk-jin/PARK Jin-Hwan] The Breaker
Wątek zamknięty. Tytuł zostanie wydany nakładem wydawnictwa Yumegari. Planowany termin wydania: pierwszy kwartał 2013r.

[Obrazek: The.Breaker.481823.jpg]

Widziałem że zajmujecie się jako jedyne wydawnictwo... wydawaniem manhw... więc dlatego pisze... Manhwa jest już zakończona... lecz... ukazała się jej kontynuacja w " The Breaker - New waves " Ale niech ktoś najpierw pierwszą serie wyda Tak nawiasem mówią jestem uploader na kilku mortalach mangowach i owa manhwa ma ponad 200 tys. widzeń więc mogłaby się nieźle sprzedać...
autor: Jeon Keuk-jin, Jin-Hwan Park
wydawca: Daiwon
liczba tomów: 10
opis:
Do szkoły poniżanego i dręczonego przez rówieśników Shin Woo Lee, trafia nowy nauczyciel - Przystojny, wysportowany mężczyzna nie ukrywający swego uwielbienia do płci pięknej. Jednakże skrywający pewną tajemnicę, którą przez przypadek uda się rozwiązać naszemu bohaterowi. Okazuje się bowiem, że jego nowy nauczyciel jest tak naprawdę mistrzem sztuk walki. Od tego dnia, życie Shin Woo Lee nie będzie już takie samo.
Autor oryginalnego posta: Raafiki

mogłabym się skusić.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Nie znam, ale wygląda interesująco ^^
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Uwielbiam tą manhwe, jest genialna!! Tak samo jak kontynuacja ^^ Jestem jak najbardziej za!!! <3
Oj tak manhwa cudowna. Kocham kocham kocham Duży uśmiech Polecam za kreskę, walki i klimacik Uśmiech
Na ten komiks wydam każde pieniądze. Kocham *Q*
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Też bym sobie w to zainwestowała Duży uśmiech
Chciałam poinformować, że jest to komiks, który zakupiłabym w dwóch egzemplarzach xD Znaczy się, jeden zakupiłabym ja, drugi moja młodsza siostra. Nawet One Piece (którego obydwie jesteśmy fanatyczkami) kupujemy w jednym egzemplarzu. Wszystkie mangi do tej pory kupowałam albo ja, albo ona: z czego głównie ja. A tej na bank by mi nie oddała, abym mogła ją wywieźć z domu od rodziców kiedy by mi się podobało. Jedynym wyjściem jest kupienie serii dwa razy. Mój portfel płacze na samą myśl o takim postępowaniu xD Ale to nic. Biorę, błagam, wydajcie tą manhwę xD
[Obrazek: hunterxhunterhisoka1366.jpg]
LUBIĘ PRZYSTOJNYCH PSYCHOPATÓW Serce
Również bym kupiła, niedawno zauważyłam, że Koreańczycy robią świetne komiksy Duży uśmiech Hmm... Chyba dodam do propozycji Noblesse...
Noblesse jest całkiem fajne, ale jestem przeciwko wydawaniu komiksu udostępnionego przez autora w internecie. Przy ubogim rozplanowaniu graficznym Noblesse jest to pozycja która wydana w wersji papierowej będzie wyglądać tandetnie. Chociaż z drugiej strony fajnie byłoby pogłaskać Frankensteina w tomiku zamiast na monitorze :3
Sorki za offtop, musiałam się wypowiedzieć xD
Opis brzmi zachęcająco, tylko... to jest shounen, tak? Musiałby być naprawdę dobry, żebym w niego zainwestowała.
Lecę czytać skany xD
Jeśli Kotori wyda tą manhwę będę ich wielbić.Szczęśliwy
(04-09-2012, 05:28 PM)graczykij napisał(a): Opis brzmi zachęcająco, tylko... to jest shounen, tak? Musiałby być naprawdę dobry, żebym w niego zainwestowała.

Shounen, ale moim zdaniem z kategorii "tych lepszych". Krew się leje, zdarzają się trupy i takie tam. Tylko główny bohater jest typowy shounenowy: naiwny i niewinny, a przy tym uparty do granic możliwości. Ale cała reszta bohaterów całkowicie niweluje niesmak pozostały po czytaniu wynaturzeń głównego bohatera.
Pewnie będę osamotniona w tej kwesti, ale naprawdę lubię Shin Woo Uśmiech Jak dla mnie, jest jednym z fajniejszych głównych bohaterów Język
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Ja zawsze, czytając tę manhwę, zastanawiam się, co w niej takiego jest, że nie mogę się oderwać. Początkowe rozdziały doopy nie urywają, zwłaszcza kreska, która z tomiku na tomik rozkwita. Ale jak zaczynam - skończyć nie mogę. Playboy, któremu każda okazja umyka, chłopak, który jest workiem treningowym, ale ma w sobie coś, co każe nam dać mu szansę... i sceny walki. O matko! Ja zaczynam hiperwentylować przy scenach na dachu. To jest po prostu niesamowite! Jeśli pozyskamy ten tytuł, to chyba rzeczywiście wydamy część nakładu w wersji laminowanej Uśmiech
WHY???? tak liczyłam że to wy wydacie ten tytuł a tu takie rozczarowanie no! idę pochlipaćSmutny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości