Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
33.33%
8 33.33%
Pewnie kupię.
29.17%
7 29.17%
Może się skuszę.
16.67%
4 16.67%
Raczej nie.
12.50%
3 12.50%
Kijem tego nie tknę!
8.33%
2 8.33%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KITAZAWA Kyou] Dolce
[Obrazek: 154arma.jpg]

Autor: KITAZAWA Kyou
Liczba tomów: 1
Status: zakończona
Oryginalny wydawca: Gentosha
Gatunek: romans, komedia, yaoi
Opis: Usami pracuje jako szef kuchni w restauracji o nazwie MIYA. Pewnego dnia, kapryśna właścicielka postanawia zamienić swój lokal w „Restaurację Bishów”. Usami traktując swoją profesję poważnie, nie chce mieć nic do czynienia z tak lekkomyślnym pomysłem i jest gotów zrobić wszystko by się od niego wykręcić. Dlatego zawiera z właścicielką pakt. Ma przyuczyć jej rozpieszczonego syna lekkoducha do zawodu, by ten mógł przejąć po niej interes. Jednak Komiya, playboy z prawdziwego zdarzenia, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zawrzeć z Usamim swój własny „układ”.
Manga jak na jedotomówkę bardzo przyjemna w odbiorze. Sympatyczne postacie, które nie irytują czytelnika i fajna kulinarna otoczka dla całości akcji. Mimo, że fabularnie wszystko rozgrywa się dość szybko, biorąc pod uwagę początkowe relacje między poszczególnymi bohaterami, pozycja jak najbardziej warta uwagi.
Autor oryginalnego posta: Hador
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Czytałam dość dawno, ale kojarzy mi się całkiem przyjemnie. Jestem na tak.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Kreska jest śliczna i historie dosyć lekkie do czytania, więc zarówno tę mangę, jak i inne tytuły tej własnie autorki kupiłabym z chęcią! W szczególności te z samotnym tatusiem z bobasem xP
[Obrazek: 1y9tw0.png]
Na taaak Q*Q
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Otoczka kulinarna na tak, grafika na jeszcze większe tak, całość na TAK.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości