Manhwa [LEE Young Hui] The Summit (Manhwa)
Ciekawe jak to jest, kiedy nic nie zapowiada, by dany tytuł został kiedykolwiek zakończony.
Da się to wydać?
Ciekawi mnie również, czy osoby, które tak ochoczo przyznają się do tego, że kupiłyby wszystkie wypuszczone na rynek tomy, faktycznie dotrzymałyby słowa. Bo gadać to sobie można różne rzeczy, natomiast potem nagle okazuje się, że jako że historia jest niedokończona, część z deklarujących zakup odpuszcza sobie jakiś tytuł, bo doszli do wniosku, że jednak nie ma sensu zbierać czegoś, co nie posiada zakończenia.
Seria ciekawie się zapowiada, kreska jest cudowna, ale mam tylko jedną mangę, którą kupiłabym bez względu na hiatus i nie robię wyjątków. Jeśli tytuł zostanie zakończony to bardzo chętnie bym kupiła.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Problem hiatusów nie dotyka czytelników w takiej mierze, co wydawców. Tak jak mam u siebie wanekowe "Yami no Matsuei" i "Nanę" po angielsku, tak również i "Summita" bym brała z pełną świadomością, że końca mogę się nie doczekać. Marzenia...
Kupiłabym bez wahania. Manhwy mają w sobie coś takiego, że trudno się oderwać (a tym bardziej sobie odmówić. Duży uśmiech). Przy siedmiu wydanych tomach nawet hiatus mi niestraszny.
Cudeńko moje <3 Zdecydowanie wolę manhwy niż mangi, za dobrą manhwę z delikatnym, dopracowanym rysunkiem i tą poetyką, której czasem brak w mandze, podzielę się z wydawcą zawartością portfela. Wielka szkoda, że to niedokończona historia... niemniej, kupiłabym na 100%.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości