Manhwa [LEE Young Hui] The Summit (Manhwa)
[Obrazek: cover-the-summit.jpg]

Autor: Young-Hee Lee
Liczba tomów: 7
Alternatywna nazwa: 절정
Oryginalny wydawca: Seoul Munhwasa
Status: Zawieszony
Opis: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=1519
Moja opinia: Już wcześniej czytałam manhwę tej autorki ("You're So Cool"), a że humorem i kreską przypadła mi do gustu, to przyjrzenie się jej innej manhwie, tym razem shounen-ai, było tylko kwestią czasu... I zauroczyłam się w niej. Jest wszystko czego mi trzeba - wciągająca akcja, humor, ładne klaty (nie ma tomiku bez gołej klaty, lol), a początkowe dwuznaczne podteksty powoli, z biegiem czasu i tomów, przeistaczają się w czyny Jedynym minusem serii jest jej status - od bodaj 3 lat w magazynie "Wink" nie pojawił się nowy summitowy rozdział. Nie znam przyczyny i nie wiem czy autorka wróci do tej serii - skrycie wierzę, że tak. Angielskie wydawnictwo DramaQueen też się nie spieszy z wydawaniem tej manhwy, póki co mam tylko 1 tom oraz podziemne, nielegalne skanlacje i rawy. Manhwa ta jest w pierwszej piątce moich ulubionych twórczości z gatunku BL, naprawdę ją polecam
Autor oryginalnego posta: Kitsune

Zdaję sobie sprawę, że już zostało powiedziane, że z powodu statusu, manhwa raczej nie ma szans, ale wkleiłam, co by było wszystko Oczko
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Obosz... obosz...
Gdyby ten tytuł dało się wydać... wylizałabym każdą stronę.
Tak (choć wiem, że to nierealne, ale TAK!!!)
ja szukałam tego wszędzie by poczytać i nie moge znależć ;x
Any help?...
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Bo to to ciężko dorwać już chyba xD
Później ci wyślę pierwszy tom na priva, albo jak chcesz to podaj mi maila ^^
Ja mam pierwszy o drugi tom do rozdziału 13 włącznie.
Ja mam jakieś 60 chapterów ale tylko 1-3 tom po ingliszu chyba
Też byłabym chętna, na zakup.
Jest dostępne, tylkopod koniec są dziury między rozdziałami.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Dostałam namiar od maszki za co wielkie dziekuję ^^
Kreska wygląda przecudnie (ja sie chyba przeproszę a koreańskimi tytułami i to mocno bo po prostu kocham ich kreskę - jessu jakie oni mają oczęta!!! *A*)
No przepięknie wygląda ;x
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
boże *Q*... zakup pewny by był. Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
YESSSSSS!! Chcę!!!!!
Modlę się o polskie wydanie... Była to pierwsza manhwa jaką przyszło mi czytać więc mam do tego tytułu ogromny sentyment. Rysunki są przecudowne, fabuła też niczego sobie (co prawda czytałam tylko dwa tomy, ale strasznie się wciągnęłam). Oj chciałoby się na półeczce, w swoim zbiorze...
[Obrazek: tumblr_m6xnnftjpJ1qgrrfno1_400.jpg]
Zaczęłam czytać. Nawet mnie wciągnęło, choć czasami nie mogłam patrzeć na te ich dziwne mordki i "finezyjne" ubranka Język Pewnie bym kupiła, a co ^^
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Tytuł niezły, swego czasu nieźle mnie wciągnął. Ale nie przepadam za niedokończonymi dziełami. Gdyby pozycja doczekała się kontynuacji, wtedy z miłą chęcią.
Pomarzyć można... Szkoda, że tytuł jest nieskończony Smutny Ci bishoneni są tak apetyczni...
Czytałam dawno ale bardzo mi się podobało.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości