Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
36.00%
9 36.00%
Pewnie kupię.
12.00%
3 12.00%
Może się skuszę.
36.00%
9 36.00%
Raczej nie.
12.00%
3 12.00%
Kijem tego nie tknę!
4.00%
1 4.00%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[SUGIURA Shiho] Silver Diamond
[Obrazek: Silver+Diamond.jpg]

Autor: Sugiura Shiho
Liczba tomów: 27 (zakończona)
Oryginalny wydawca: Tousuisha
Amerykański wydawca: Tokyopop (do 10 tomu po ang można kupić) - wydawnictwo przestało istnieć
Opis: Sawa Rakan jest typowym nastolatkiem mieszkającym sam w domu który dostał w spadku po dziadku. Jak każdy nastolatek chodzi do szkoły i zajmuję się domem. Byłby typowy gdyby nie pewien szkopuł, jego ogród wygląda jak dżungla (ale specjalnie się nim nie zajmuje, oprócz tego go podlewa go codziennie). Któregoś słonecznego dnia w ogrodzie Rakana pojawia się niespodziewanie śpiąca postać mężczyzny, kiedy ten się budzi w pierwszej chwili ku zdziwieniu Rakana chcę go zabić a w następnej chwili nazywa go "Sanome" i przysięga mu wierność...
Moja ocena: Kupuje po angielsku tomiki, mam nadzieję na polską wersję manga fajna, zabawna i shounen-ai. Kreska jest piękna i każdy szczegół dopracowany, moim skromnym zdaniem, warta uwagi.
Autor oryginalnego posta: mila

Już mówiłam, ale powtórzę. Urwałam w pierwszej 10-ce tomów i nie ciągnęło mnie dalej. W przeciwieństwie do 'Koori'.
Niemniej, słodkie było te pierwsze 10 tomów. Naprawdę!
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Też przerwałam gdzieś po drodze bo ciężko dorwać było ale z chęcią bym zakupiła jakby wyszło *_*
że ile tomów? ;x
jakby wychodziło to zaczełabym czytac ale tak to chyba nie przeżyje - serio~~
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Troszkę dużo tomów. Ale coo tam Duży uśmiech na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
O, czytałam anglojęzyczne wydanie, bardzo interesująca manga. Tak, zdecydowanie!
Zdecydowanie tak Szczęśliwy
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
Nie dopóki nie zobaczę sowa "zakończona". xD Mogę kupić tasiemca, chętniej w wydaniu zbiorczym, ale nie jeśli nadal się ciągnie. Nie przy aż tylu tomach, niestety.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
[Obrazek: d16c4689.gif] na mangaup napisali 27 Volumes (Complete) więc możemy głosować Szczęśliwy
O matko, 27 tomów... i tak mniej niż 30, to kupić bym kupiła, ale może tak wydanie zbiorcze...? Heh... ^^
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Szczęśliwy mieliśmy kiedyś temat o wydawaniu serii w formacie skompresowanym w tym wypadku to było by dobre Cyklop ale podobno wydawnictwa japońskie nie lubią tej formy wydawania mang ,no cóż pomarzyć można Szczęśliwy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości