GOONG [Park So Hee]
Tytuł: Goong
Autor: Park So Hee
Wydawca: Seoul Cultural
Gatunek: dramat, okruchy życia, romans
Ilość tomów: 27
Status: zakończona

Jedną z pierwszych manhw jakie przeczytałam był Goong. Tasiemiec okrutny (dłuższa od Goongu jest chyba tylko Moda na sukces).

Opis: Wyobraźmy sobie Koreę Południową jako monarchię. Rodzina królewska próbuje zmusić następcę tronu do małżeństwa, jednak ten nie ma zamiaru im się podporządkować. Opowieść o tym jak obietnica z przeszłości może wywrócić do góry nogami życie dwojga młodych ludzi. (źródło: www.tanuki.pl)

Więcej na temat ten manhwy przeczytacie na tanuki.pl

Znalazłam w tej opowieści wszystko co lubię najbardziej. Zimnego drania, dobrego chłoptasia (który wcale taki dobry nie jest) i dziewczę, które z nieogarniętego pisklaka, przeradza się w pięknego łabędzia. Kreska, która z początku może odrzucać, z każdą przeczytaną stroną pięknieje.
Na podstawie manhwy powstała drama o tym samym tytule. Gorąco polecam!

Załączone pliki Miniatury

Hmm miałam się za to zabrać ale właśnie ten tekst- Tasiemiec okrutny (dłuższa od Goongu jest chyba tylko Moda na sukces). mnie trochę odrzucił a recenzje są różne i to skrajnie więc sama nie wiem %(
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
Trochę długie, ale czytanie manhw idzie mi niezwykle szybko, więc trzeba będzie dodać na moją listę czytajkową.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(08-05-2012, 11:20 PM)Azuris napisał(a): Hmm miałam się za to zabrać ale właśnie ten tekst- Tasiemiec okrutny (dłuższa od Goongu jest chyba tylko Moda na sukces). mnie trochę odrzucił a recenzje są różne i to skrajnie więc sama nie wiem %(

Przeczytaj rozdział, czy dwa. Jak Ci się spodoba, to będziesz miała co robić. Ja uważam, że warto.
Podpisuję się obiema łapkami - naprawdę warto, choć mam za sobą dopiero 10 tomów.
Ja jakoś po 10 tomikach odpadłam, za dużo tego dla mnie było. Ale ja ogólnie mam problemy z kończeniem książek, filmów, seriali i w ogóle wszystkiego.
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Zabrałam się za Goong właśnie po przeczytaniu tego tematu i... zakochałam się w tej manhwie! Duży uśmiech Tylko troszkę za długa, zatrzymałam się na ok. 10 tomie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości