Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
16.13%
5 16.13%
Pewnie kupię.
29.03%
9 29.03%
Może się skuszę.
32.26%
10 32.26%
Raczej nie.
9.68%
3 9.68%
Kijem tego nie tknę!
12.90%
4 12.90%
Razem 31 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[MARUYA Kae] Taiyou no Kikoushi
[Obrazek: Taiyou_no_Kikoushi_vol01_ch6_pg00cover.jpg]

Autor: MARUYA Kae
Liczba tomów: 1
Oryginalny wydawca: Tokuma Shoten
Status: zakończona
Opis: Saitou Hikaru pracuje w agencji turystycznej i bardzo chciałby pracować w filli za granicą, niestety oblał egzamin kwalifikacyjny a i z pieniędzmi ciężko. Wtem pewnego wieczoru, wracając z pracy do domu, dosłownie potyka się o przystojnego cudzoziemca o imieniu Leo i zabiera go do domu. Leo zachowuje się jak młody rozpieszczony panicz, jednak Hikaru nie może oprzeć się jego urokowi. Kogo Hikaru zaprosił do siebie? I jak potoczą się losy tej niezwykłej pary?
Moja opinia: KRESKA! KRESKA! Pani Maruya ma tak śliczną kreskę, że za tę mangę jestem w stanie dać się zabić. Historia jest raczej nieskomplikowana specjalnie, ale jednak słodka i delikatna <3 i... KRESKA!!
Autor oryginalnego posta: Rinelin
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Bardzo lubię tą autorkę, kreska boska. Jestem na tak.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Też jestem na tak Uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Jak najbardziej <3
Manga totalnie odklejona od rzeczywistości i nierealna ale to chyba w niej jest najbardziej urocze.
Kreska przepiękne, historia serce rozgrzewająca i wszystko w oóle jest takie Awwww <3
Jestem jak najbardziej na tak Uśmiech
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Kupiłabym, ponieważ lubię i jest słodziachne ^^
[Obrazek: 1y9tw0.png]
Jestem za Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Manga równie realna co latające świnie, ale jest przez to tak rozkosznie urocza, że jestem na tak.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Strasznie głupia fabuła. Ręce opadają, jak się to czyta. Manga nadrabia jedynie przepiękną grafiką.

Mimo wszystko chyba bym zrezygnowała z tego tytułu.
Uwielbiam tę autorkę, zwłaszcza Toshishita no Ryuugi, ale uważam, że akurat ten tytuł jej się nie udał. Był to mój pierwszy tytuł od tej autorki i gdyby nie to, że przeczytałam potem przez przypadek inne to na pewno bym się nią nie zainteresowała, a ona potrafi fajne rzeczy i rysunkowo i fabularnie stworzyć.
[Obrazek: tumblr_mzgo4kH5t81sdzqbyo1_250.gif]
Głupiutkie to to jest i choć kreska śliczna, to nie jestem zainteresowana.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
(28-03-2013, 05:48 PM)Lau napisał(a): Strasznie głupia fabuła. Ręce opadają, jak się to czyta. Manga nadrabia jedynie przepiękną grafiką.

Dokładnie. Miło by się to oglądało w formie artbooka, ale to tyle.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości