Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
49.35%
38 49.35%
Pewnie kupię.
12.99%
10 12.99%
Może się skuszę.
19.48%
15 19.48%
Raczej nie.
10.39%
8 10.39%
Kijem tego nie tknę!
7.79%
6 7.79%
Razem 77 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[SAKURAGI Yaya] Yume Musubi Koi Musubi
To jest spoko, może też bym się pokusiła Uśmiech
Niedawno skończyłam czytać po angielsku, ale chciałabym mieć też ten tytuł na swojej półce, więc jestem za Uśmiech
Jak najbardziej jestem na TAK! Uwielbiam tą mangę, jest świetnaUśmiech Ao jest taki kawaii*_* w ogóle jest bardzo zabawnaUśmiech no i ten moment oczekiwania, aż będzie się działoDuży uśmiech achDuży uśmiech chcę ją, chcę
Uwielbiammmmmmm!!!! Tak, Tak, i jeszcze raz.... błagammmmmmmmm XD <3
Kolejny yaoiec za którego dała bym wszystkie pieniądze Duży uśmiech
Przeczytałam ponownie i z "nie" zamieniła bym na "może". Strasznie to lukrowe, uke mnie denerwuje ale kreska Sakuragi jest w tej mandze świetna Duży uśmiech Historia niby banalna, ale przynajmniej nie obraża inteligencji czytającego.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Tak! Tak! Yume Musubi Koi Musubi to jedna z niewielu mang yaoi jakie przeczytałam chyba kilkanaście razy. Rzeczywiście jest dosyć cukierkowa, ale poza tym lekka i pozytywna. Nie ryje psychy jak Cut Toko Kawai, ale ma w sobie coś do czego, ja przynajmniej, lubię wracać. Ehh ta puchatość... ;] Nie mogę się doczekać polskiego wydania.
Mam angielskie wydanie, więc na polskie pewnie skusiłabym się tylko przy nadmiarowym zastrzyku gotówki, żeby pośmiać się ze świetnego tłumaczenia Kotori. Ale fakt faktem, historia bardzo przyjemna - niby nic specjalnie odkrywczego, ale fajnie opowiedziane, z dużą dawką poczucia humoru i świetną kreską. Zawsze mi szkoda biednego molestowanego Ryoumei'a. Duży uśmiech
Jestem na tak XD Też leżałoby na półeczce <3

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości