[YONEDA Kou] Doushitemo Furetakunai
Dziś po raz n-ty przeczytałam DF. Po raz n-ty wzruszyłam się przy scenie ze znalezieniem paczki papierosów. Po raz n-ty naszła mnie myśl, że jakby ta manga wyszła w Polsce, to od ust bym sobie odjęła by ją kupić. Wydajcie Doushitemo Furetakunai. Bardzo proszę.
O tak!!!
Kupie każdy tomik, na którym będzie widnieć nazwisko Yoneda Kou. I nie myślcie, że tylko w jednej sztuce. O nie. Jeden egzemplarz do wielbienia i obchodzenia się jak z jajkiem, drugi, by męczyć nim znajomych na uczelni, a trzeci do zaślinienia.
[Obrazek: tumblr_ln40alStYD1qc5tru.gif]
Zarejstrowałam się dziś specjalnie po to żeby podbić ten temat. Yoneda ma tak piękną kreskę, a jej historię zawsze mnie łapią w swoje sidła. Mieć jej mangę na półce to coś pięknego! I jak wcześniej wspomniano: za każde pieniądze!
Mój skromny blog z krótkimi opowiadaniami yaoi i shounen-ai:
http://thenamethationceloved.blogspot.com/
Zapraszam! Zawstydzony
Kiedyś czytałam, bardzo fajne. Historia może mało oryginalna, ale jak na yaoi zaskakujaco dobra. Chętnie bym kupiła polskie wydanie.
O taak, kolejny dramat - ktoś tu chce żeby przez moje wycie zbankrutowały firmy, ee... chusteczkarskie? O.O
Mange z chęcią bym kupiła, a potem czytała prze łzy. xD
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Ściągnęłam nawet cd dramę, by sobie posłuchać. Jeden z moich stałych tytułów na liście ulubionych i raczej długo tam jeszcze pozostanie. Świetne już chociażby dla samego budowania relacji i realnego oddania emocji. KONIECZNIE!
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
(16-07-2012, 03:10 PM)Maru napisał(a): Pani Yoneda w czołówce moich ulubionych autorek yaoi jest. Każda jej manga to dla mnie mus. Oczywiście duuuże TAK!

^THIS.
Kocham to i jak wyjdzie tu zdecydowanie kupie :> Serce
I make the devil change his mind
Nic dodać, nic ująć. Uwielbiam i wydałabym na nią resztki moich zasobów. Uśmiech
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Tak, tak! Kocham *w*
ty-a-ky XD
[Obrazek: tumblr_mis81r3bUR1rmpz1jo1_500.jpg]
Jestem na TAK! nie mogę się doczekaćZawstydzony
Tak, zdecydowanie tak.
Mnie nie ruszyło zupełnie

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości