Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
42.86%
12 42.86%
Pewnie kupię.
25.00%
7 25.00%
Może się skuszę.
21.43%
6 21.43%
Raczej nie.
10.71%
3 10.71%
Kijem tego nie tknę!
0%
0 0%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KAWAI Touko] Ano Kado wo Magatta Tokoro
[Obrazek: cover.jpg?v=1325835470]

- KAWAI Touko
- Just Around the Corner
- 1
- status: zakończone
- BIBLOS, Libre ShuppanKishimoto Yuuya stracił to, na czym mu najbardziej zależało. W wyniku wypadku utracił częściową władzę w lewej ręce. Niby nic - powiecie - da się z tym żyć. Ale Yuuya miał ambicję zostania pianistą. Jego pięknie zapowiadająca się kariera w jednej chwili legła w gruzach. Musiał na nowo odnaleźć się w świecie, przetransponować marzenia, zmierzyć się z realiami. Rehabilitacja nie zdała się na wiele. Pozrywane ścięgna dawały o sobie znać przy każdym większym wysiłku.

I wtedy na swojej drodze spotkał Kiriyę Kazuaki. Właściwie nie na drodze, a na przejściu dla pieszych, z którego to Yuuya ściągnął Kiriyę, kiedy zapaliło się czerwone światło. Tak to już bywa, że człowiek staje się roztargniony, gdy coś mu w życiu nie pójdzie. Kiriya właśnie leczył rany po burzliwym romansie i nie bardzo potrafił się pozbierać. Przygodna znajomość „z ulicy” nagle stała się dla niego okazją do zrzucenia z serca całego ciężaru. Do wyżalenia się, pozostawienia za sobą wszystkich niepokojów i lęków. Najdziwniejsze zaś było to, że niezobowiązującą rozmowę zakończył niezobowiązujący seks. Od tamtego dnia Yuuya i Kiriya widywali się niemal co tydzień. Co prawda „sekszenie się” było głównym punktem programu, ale odnajdywali w tym swego rodzaju wyzwolenie od monotonii egzystencji. Aż pewnego dnia obaj panowie spotkali się na całkiem odmiennym gruncie i ich znajomość zawisła na włosku.

reszta tekstu tu: http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?...c986f3663a
- http://myanimelist.net/manga.php?id=2117

opis:
Jedna z moich pierwszych mang i mam dla niej ogromny sentyment ^^ Na 100% nabyłabym ją gdybym miała taką możliwość ;]
Autor oryginalnego posta: Misaki
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Moja ulubiona praca tej autorki, jestem na tak (dla każdego jej tytułu)
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Kocham Touko, a to jeden z moich ulubionych tytułów, ciągle do niego wracam.
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Również jestem na tak. :3
[Obrazek: 001.jpg]
Jeśli to miałoby coś zmienić i dodać mandze punktów potrzebnych do pozytywnego rozpatrzenia tego tytułu jako propozycji, to składam tu oto swój podpis. Krwią.
Tytuł jest wspaniały, a ja wielbię ostrą kreskę Kawai.
Uwielbiam tytuły tej Pani, kocham jej kreske i generalnie jestem na TAK!!
Bardzo na tak!! Duży uśmiech
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Ile razy bym nie czytala tej pozycji, zawsze wzbudza we mnie te same uczucia i chwyta za serce jak zadna inna T-T.
No i zakazane relacje :Q___ YES.
Jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Kocham, kocham i jeszcze raz kocham. Tak, tak i tak Uśmiech
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
DRAMA! <3 Jest drama, jest impreza, czyli Haruka kupuje!
Mimo kanciastości kreski w mangach Touko Kawaii jest coś, co chwyta za serce.
Przyjemnie byłoby mieć ten tytuł.
Pamiętam to, straszne było zagmatwane, ale całkiem słodkie. Jeden tom zawsze się gdzieś upchnie.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Jak można się w ogóle pytać o coś takiego? Przecież to chyba oczywiste, że tak, no nie? :3

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości