Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
30.43%
14 30.43%
Pewnie kupię.
17.39%
8 17.39%
Może się skuszę.
6.52%
3 6.52%
Raczej nie.
30.43%
14 30.43%
Kijem tego nie tknę!
15.22%
7 15.22%
Razem 46 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[CLAMP] Tokyo Babylon
[Obrazek: tokyo%2Bbabylon.jpg]

- autor: CLAMP (Story & Art), Nanase Ohkawa (Story)
- liczba tomów: 7
- alternatywna nazwa: 東京 BABYLON
- oryginalny wydawca: Wings
- status: zakończony
- krótki opis: http://myanimelist.net/manga.php?id=133
- opinia: Oglądałam anime, czytałam X no i mam teraz wielką ochotę przeczytać Tokyo, ale jakoś nie mam nerwów do ang, a to dobra manga jest, więc... Może by tak wydać.
Autor oryginalnego posta: NexVesper
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Chciałabym, choć to pewnie awykonalne...
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Jakoś niespecjalnie kocham Clampa wiec nigdy nie siegałam po ich tytuły.
Warto?
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
(22-05-2012, 02:12 PM)Shao-ron napisał(a): Jakoś niespecjalnie kocham Clampa wiec nigdy nie siegałam po ich tytuły.
Warto?

To zależy, którego Clampa niespecjalnie kochasz. Bo jeżeli wczesnego, to nie będzie ci się raczej podobać. A jeżeli "nowego", to warto. Sama trochę wyrosłam z Clampowego emo-dramatyzmu i jak ostatnio to znalazłam to już mi się tak nie podobało jak kiedyś, ale mam sentyment do tej mangi.
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
W sumie to nie wiem którego - tego z którym miałam stycznośc ;x
a stycznośc miałam z Tsubasa Chronicle i Chobitsem z czego Chobits uważam za nawet śmiesnzy i uroczy ale ogólnie ta okrąglutka kreska Tsubasowego Clampa mi nie podchodzi.
Masz wrażenie ze akcja rozgrywa sie w podstawówce ;x

choć blondac był całkiem najs... jak na 14-latka ^^ xD
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Na Clampa nie ma najmniejszych szans. Nie jest żadną tajemnicą, że Clamp współpracuje tylko z jednym wydawcą w danym kraju.
Po necie od lat chodziły wici, że manga ma zostać wydana przez JPF. Ja się nie doczekałam i zainwestowałam w wersję angielską. Nie żałuję swojego wyboru.
[Obrazek: 1y9tw0.png]
Brrrr Clamp... Brrrr... fujfujfujfuj akysz passsskudo!
(29-08-2012, 08:58 PM)Lau napisał(a): Brrrr Clamp... Brrrr... fujfujfujfuj akysz passsskudo!
Ty bardzo obraziłaś moją matkę ;(
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Jestem za każdą pozycją od Clampa, ale jak powiedziała Beata - inne wydawnictwo niż JPF nie ma szans. Smutny

A tak przy okazji, może by zamykać tematy, dla których jest 0 szans na wydanie i 0 szans, że to się zmieni? Albo zrobić dział "odrzucone"/"niemożliwe". Nie ma sensu, żeby ludzie pisali, że są za przy projektach, które i tak się nie ukarzą. Tak tylko proponuję Uśmiech
Do CLAMPa mam mieszane uczucia.
Absolutnie nie ma szans, nawet JPF by raczej tego nie wydał. Ostatnio coś pisali, że dopóki Clampice nie zmienią swoich wymagań, to nie nici z jakiegokolwiek tytułu.

A swoją drogą to bym kupiła ;D
TT^TT Błagam, JPFie wydaj to. Lubię ten tytuł, nawet bardzo, jednak każdy dobrze wie, jak działają Clampice ;c
I tak nie ma szans na wydanie, ale nawet jakby wyszło, to bym nie kupiła...
Mam wersję angielską z Tokyopop.

Czy tylko jeden wydawca w kraku to bym się kłóciła , Waneko przecież zaczęło wydawać Sakurę w MangaMix ( tylko nie była popularna - Mangamix nie zszedł nie ma CCS )

Co do Tokyo Babylon - lubię nawet bardzo ,stara kreska i Sei-chan wiem, że nie ma szans ale jakby wyszło kupiłabym.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości