Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
30.43%
21 30.43%
Pewnie kupię.
27.54%
19 27.54%
Może się skuszę.
17.39%
12 17.39%
Raczej nie.
15.94%
11 15.94%
Kijem tego nie tknę!
8.70%
6 8.70%
Razem 69 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KISARAGI Hirotaka] Brother x Brother
[Obrazek: 13070.jpg]

Tytuł: Brother x Brother
Tytuł alternatywny: Kyoudai Gentei!
Autor: Kisaragi Hirotaka
Ilość tomów: 5
Status: Zakończona
Oryginalny wydawca: Kadokawa Shoten
Opis: Gdy dowiedział się o tym, że jego ojciec zmarł, Souichiro wrócił do miejsca, które było jego domem osiem lat temu. Tam dowiaduje się o istnieniu dwóch starszych braci: najstarszego - Masato i młodszego - Kaname. Żeby zyskać prawa własności domu Souichiro musi mieszkać razem z nimi i, pomimo sprzeczek i ogólnego chaosu, zgadza się na to, jeżeli po tym wszystkim dom ma być jego. Jednak pewnego dnia jest świadkiem pocałunku między jego starszymi braćmi...
Moja opinia: Zdecydowanie moja ulubiona pozycja tego autora. *o* Kreska, którą kocham, fabuła głęboka, jak Bajkał, dużo intryg i wątków, po prostu pozycja obowiązkowa dla niemal każdego. Zachęcam do zapoznania się, jeśli ktoś jeszcze nie zna.
Autor oryginalnego posta: Ikaru
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
incest. brrrrr.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Nieee ta manga mnie tak denerwuję.... Ładna kreska owszem, ale fabuła jak dla mnie jakaś taka przeangstowana strasznie :<
o tak ta manga rlz Duży uśmiech wielbię ją i chętnie bym ją miała w wersji papierkowej u sb ; p
[Obrazek: tumblr_n00vqdSqra1s55lfeo1_500.gif]
oj tam incest...
Uwielbiam ta autorkę i generalnie wszystko jej uwielbiam ;x
Innocent Bird przebrnełam mimo ze mało sexu (a sex to to co Shao lubi najbardziej... tzn zaraz za uszatymi Język) i nie żałuje bo jest miodny ^^
a Kaname jest przepiekny!!! <3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Uwielbiam jej kreskę. Biorę wszystko tej pani Serce
Dokładnie, mangi Kisaragi Hirotaki zawszę u mnie mile widziane <3
Kreska fajna, ale jakoś mnie nie przekonuje do siebie ten tytuł. Chyba bym nie kupiła.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Ja jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Z jednej strony rewelacyjna kreska, z drugie pewien zabieg fabularny, który niesamowicie mnie zirytował i porzuciłam czytanie tego tytułu Zły Kupiłabym, ale do pewnego momentu.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
(21-05-2012, 06:13 PM)Shao-ron napisał(a): oj tam incest...
Uwielbiam ta autorkę i generalnie wszystko jej uwielbiam ;x

Śpieszę donieść, że ta autorka ma ptaszka między nogami... ale jeśli o mnie chodzi nie zmienia to faktu, że facet rysuje orgazmolepycznie. Uwielbiam jego kreskę i jestem fanką tytułu.
Powiem to tak - różne źródła różnie podawały co do płci ów osobnika.
Kiedyś tez głęboko wierzyłam że jest to samiec i wtedy tez została z błędu wyprowadzona... o ile jest to błąd O.o
Bo teoretycznie jest to samica podająca się za samca ale tak naprawdę sama już nie wiem.

Co nie zmienia faktu że kocham kreskę tej istoty i generalnie kupiłabym wszystko :3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Jestem jak najbardziej na tak ! ^^
Oj, kupiłabym. *^*
Nie jestem przekonana co do tego tytułu. Kreska ładna, to fakt , ale ... sama nie wiem.
Przeczytałam tylko dwa tomy i tyle (poddałam się) ...
Nie kupiłabym ...
[Obrazek: ert_po_deszczu.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości