Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Biorę w ciemno!
47.62%
10 47.62%
Pewnie kupię
14.29%
3 14.29%
Może kupię
9.52%
2 9.52%
Raczej nie
9.52%
2 9.52%
Absolutnie nie!
19.05%
4 19.05%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [Studio Kosen] Saihoshi: Redemption (LN)
(04-02-2014, 07:05 PM)Lau napisał(a): Ty nie bądź taka sposzczegawcza, bo Cię szczyp polny zaatakuje i się skończy Oczko
O NIE, NIE! TYLKO NIE SZCZYP, NIEEEEEEEE!!!!!!! [Obrazek: run_away_by_cookiemagik-d6k6ej5.gif][Obrazek: _scared__by_CookiemagiK.gif]

(dobra, koniec offtopu Język)
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Najgorsze jest to, że mangi po polsku już się nie dorwie... I mimo iż bardzo zależy mi na novelkach, szczególnie yaoi, to bym nie kupiła - nie lubię zaczynać od środka historii, nie wiedząc, co było wcześniej itd... Nawet jeśli przeczytałabym po angielsku, to książkę równie dobrze też mogłabym tak przeczytać, bo nie opłaca mi się mieć tylko drugiej części "kompletu". Chyba że byłaby jeszcze jakaś szansa na wydanie mangi...^^
Tak jak z Ai no Kusabi - nikt w PL nie ma już praw autorskich Uśmiech Więc może, może?
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Ankieta dodana. Głosujcie!
Muzyka 
No oczywiście,że bym brała!Zawstydzony
Mam dwa tomy Yaoi Edition 1 i 2 i bardzo bym się ucieszyła mając kontynuację przygód Sastre i Yinn'a (a ten drugi najbardziej mi się podoba ^^ )
Więc błagam Cię Kotori wydaj to,wydaj oj wydaj,a będę was wielbić do końca życia! Zawstydzony

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości