Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Biorę w ciemno!
47.62%
10 47.62%
Pewnie kupię
14.29%
3 14.29%
Może kupię
9.52%
2 9.52%
Raczej nie
9.52%
2 9.52%
Absolutnie nie!
19.05%
4 19.05%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

LN [Studio Kosen] Saihoshi: Redemption (LN)
[Obrazek: redemptionscreencap7bys.jpg]

Odbiegnę trochę od standardowego przedstawiania tytułu, gdyż w tym przypadku jest to powieść.

Manga Saihoshi wyszła u nas nakładem Kasenu. Powieść sięga dalej rozwijając losy bohaterów zdradzając nam, co Sastre i Yinna czeka za zdradę i żadne ukrywanie się w domku po środku lasu nie pomoże. Pojawiają się nowi bohaterowie - i dobrzy, i źli. W tej chwili można kupić 3 rozdziały po angielsku online (do kupienia za kilka dolców na yaoi prose czy innych amazonach)
Oficjalna strona: http://www.stkosen.com/saihoshi/
O mandze: Jest to takie lekkie fantasy. Istnieją sobie Strażnicy, którzy są silni i mają zaczepiste skille w walce. Jeden z nich (Sastre - ten rudy) zostaje wynajęty do ochrony księcia podczas podróży do sąsiedniego kraju, gdzie ten ma wziąć ślub. Razem z nimi jedzie jeszcze jedno chłopię (nie pamiętam jak to było, a nie chcę rzucić spoilerem), niemniej chłopie podkochuje się w Sastre, a ten w nim, ale nie może porzucić służby. Oczywiście karawana księcia jest zaatakowana, książę porwany, napatacza się inny strażnik (Yinn, ten ciemny), jest dużo przemocy, Sastre niemal traci życie, scenki yaoi są i to takie że idzie się posikać ze śmiechu (bo poza wszystkim to komedia jest)
No kończy się to w każdym razie tym, że Yinn mówi wszystkim, że Sastre nie żyje, żeby on i jego chłopie mogli sobie żyć w spokoju. Niestety po iluś tam latach zdrada wychodzi na jaw i tak zaczyna się książka. Okazuje się że istnieją byty jeszcze bardziej wyskillowane od strażników, czyli ci, którzy polują na dezerterów i zdrajców (dyktatura normalnie). Także Yinn i Sastre mają trochę przesrane. Książka jest poważniejsza niż manga (nie licząc faktu, że jakiś tam zły ma na imię Azor, co mnie przyprawiło o nieposkromione konwulsje na tle śmiechawki xDDDDDDDD)
Info: dziewczyny kończą książke! Uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Myślę, że z licencją nie będzie żadnych problemów, szczególnie, że mieliśmy już ich mangę u siebie. No chyba, że jakoś podpadliśmy XD
Manga mi się podobała mimo wszystko ^^
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
http://purple--spot.deviantart.com/art/S...-309925290 xDDD
Jestem za. Lubię nowelki.
Brałabym, cudna kreseczka.
Dziewczyny skończyły. Wersja angielskojęzyczna będzie w fazie powstawania, ale wolałabym po polska mowa, a hiszpański mnie przerasta.
Z tego co wiem, są zainteresowane sprzedażą licencji dla Polski Uśmiech

W razie czego - dysponuję pierwszymi trzema rozdziałami kupionymi w necie. Jeśli się uda i nie ma żadnych zabezpieczeń, mogę dać Szanownemu Wydawcy te-em próbkę tekstu do oceny 8D
przeczytałam mangę i powiem że bardzo mi się podobałaUśmiech
bardzo chętnie bym kupiła novelkęUśmiech
brałabym nawet po angielsku gdybym wiedziała jak zamawiać na amazonie;/
Z chęcią bym kupiła, mało ciekawych nowelek, a ta nawet ma w planie być zakończona.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
I gdzie ankieta? Biorę w ciemno Duży uśmiech
W ciemno! Piekielna miała przyjemność czytać komiks i był super! I faktycznie można się było posikać za śmiechu... xD
Komiks fajny i trzeba przyznać, że poczucia humoru (tego erotycznego także) tam nie brakuje. A nowelkę jako kontynuację także chętnie bym kupiła.
(03-02-2014, 07:47 PM)Rizu napisał(a): I gdzie ankieta? Biorę w ciemno Duży uśmiech

Powieść, Rizu. To nie manga. Ankiety do komiksów.
(04-02-2014, 12:24 PM)Lau napisał(a): Powieść, Rizu. To nie manga. Ankiety do komiksów.
Zauważyłam, wyj. AnK Oczko Co nie znaczy, że nie mogę się poczepiać i bardzo chcieć 8D
(04-02-2014, 05:16 PM)Rizu napisał(a):
(04-02-2014, 12:24 PM)Lau napisał(a): Powieść, Rizu. To nie manga. Ankiety do komiksów.
Zauważyłam, wyj. AnK Oczko Co nie znaczy, że nie mogę się poczepiać i bardzo chcieć 8D

Ty nie bądź taka sposzczegawcza, bo Cię szczyp polny zaatakuje i się skończy Oczko

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości