[Kyuugou] Acid Town
[Obrazek: gacid_town_v01_ch01_01cover.jpg]

Autorka: Kyuugou
Liczba tomów: 3 +
Alternatywny tytuł: brak
Wydawca oryginalny: Gentosha
Status: nie zakończony
Opis: W pewnym mieście, w którym panuje bezprawie, dwoje nastolatków, Yuki i Tetsu, włamuje się do siedziby yakuzy, usiłując ukraść pieniądze potrzebne na leczenie młodszego brata Yukiego. Zostają złapani na gorącym uczynku, jednak nie tylko omija ich kara - Kazutaka Hyodo, młody przywódca mafii, proponuje Yukiemu układ: jeśli będzie raz w tygodniu stawiał się w siedzibie mafii, yakuza opłaci cały koszt leczenia jego młodszego brata. Nie mając wyboru, chłopiec przystaje na to, i tak oto zaczynają się jego cotygodniowe wizyty u Hyodo, w trakcie których... no właśnie, jak myślicie, co robią?
Moja opinia: Całkiem interesująca pozycja, choć dużo tam angstu, tragicznych przeszłości i zagadek, które wyjaśniają się z prędkością wyścigowego ślimaka winniczka. Zastanawia też, jaka właściwie jest zawartość yaoi w tym yaoi - zwłaszcza, że właściwie nie wiadomo, jak rozwiną się dalsze części, kto wyląduje z kim i czy w ogóle. Dużo pytań, mało odpowiedzi. Ale za to rysunek genialny.
Autor oryginalnego posta: filip_brunelewski
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Próbowałam, ale mi nie wyszło. Jak uwielbiam angst, tak jakoś tu nie mogę.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Koniecznie. Uwielbiam Kyuugou Serce
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Jeżeli autorka nie pójdzie na skróty, to może będzie to naprawdę udany tytuł. Pozostaje mi ściągać japońskie wersje i czekać na tłumaczenia. Oby było warto Uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Dla Kyuugou wszystko. Jej mangi mają coś w sobie, co przyciąga i nie pozwala puścić. Jak najbardziej na tak.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Chcę jąąą *Q*
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Uwielbiam Acid Town *_* W tej mandze jest coś szczególnego, nie wiem czy to klimat, czy bohaterowie, ale zdecydowanie jestem ZA!
Moje opowiadanie w klimatach fantasy. Zapraszam
[Obrazek: baner300.jpg?w=584]

Poproszę, chciałabym to mieć!
Zdecydowanie tak, jeden z moich ulubionych tytulow
O, nie udzielilam się tu? Na tak
Wydaje się ciekawe, brałabym.
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Jest klimat, interesujący bohaterowie i fabuła. Wszystko czego trzeba. Na pewno znalazłoby się na mojej półce.
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Jest jeden mały problem z tym tytułem... robi się już 5 rok... Trochę niska średnia jak na 3 tomy ongoing.
Niedługo powinien się ukazać 4 tom (jeśli już się nie ukazał), rozdziałów jest już co najmniej 24.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(27-03-2013, 09:19 AM)masza napisał(a): Niedługo powinien się ukazać 4 tom (jeśli już się nie ukazał), rozdziałów jest już co najmniej 24.

Masza, jeśli Ty nie wiesz czy się ukazał, czy nie, to nikt tego nie będzie wiedział Duży uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości