Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
16.00%
4 16.00%
Pewnie kupię.
20.00%
5 20.00%
Może się skuszę.
32.00%
8 32.00%
Raczej nie.
24.00%
6 24.00%
Kijem tego nie tknę!
8.00%
2 8.00%
Razem 25 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Naked Ape] Switch
[Obrazek: SwitchbyNakedApe33.jpg]

- AUTOR : Naked Ape
- GATUNEK : Shounen
- LICZBA TOMÓW : 13
- ALTERNATYWNA NAZWA : [switch]
- ORYGINALNY WYDAWCA : Square Enix
- STATUS : Zakończona
- OPIS : Kai Eto jest kierownikiem Działu Kontroli Środków Odurzających, najnowszy badacz szybko zaczyna współpracować razem z zimnym, pracoholikiem Hal'em Kurabayashi. Ich zadaniem jest wyśledzić gangi narkotyke, często muszą współpracować potajemnie w tym celu. Podczas gdy Hal skutecznie lokalizuje i aresztuje ich cele. Kai często staje się zbyt osobiście zaangażowany i działa w oparciu o swoje emocje, a nie
o zdrowym rozsądku. Jednak wydaje się, że Kai nie wszystko robi dobrze i jasno, a gdy zostaje przyciśnięty do krawędzi i zostaje przejęty przez brutalne alter-ego, który nie wykazuje miłosierdzia. Z osobistościami starcia Kai i Hal, przeciwstawiających się metod i tajnych przeszłości tych dwóch debiutantów czy kiedykolwiek będą w stanie współpracować?
- MOJA OPINIA : Kreska bardzo mi się podoba, fabuła też jest ciekawa, co tu się mam rozpisywać skoro z opisu dużo wynika ^^
Autor oryginalnego posta: Sharpys
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Tak tak taaaaaaak! To i Dolls, BŁAGAM!
[Obrazek: tumblr_lynexjira31qmyfbq.png]
Jak najbardziej jestem na taaaak. @_@ Już sama seria OAV mnie zachęca do przeczytania tego, a wydanie tego po polsku... Ach, motywacja 100%! xD
[Obrazek: 33zfupc.jpg]
Jestem na tak ^^
nie czytałam co prawda ale OAV mnie przekonuje ^^
blondas jest mrrwahh <3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
(20-05-2012, 10:23 AM)Caliorne napisał(a): Tak tak taaaaaaak! To i Dolls, BŁAGAM!

Tak, tak taaaaaaak! Jak dobrze znaleźć bratnią duszę Duży uśmiech
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Brałabym *_* Lubię kreskę Naked Ape, w dodatku uwielbiam takie klimaty. Zdecydowanie tak.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Tak ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
TAK. Tylko tyle powiem.
Jestem na tak ^^
[Obrazek: 30svxn8.gif]
Przeczytałam opis i się uśmiałam. To w translatorze tłumaczone było?

Kreska ładna - na plus.
Ilość tomów - na minus.

Rozsądek mówi NIE.
Kreska przekonuje, ilość tomów nieco zniechęca. Pierwszy bym kupiła, potem by się zobaczyło.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Uprzejmie proszę nie tłumaczyć z translatora... Naprawdę, brak mi słów... Od razu mnie to do całej mangi zniechęciło ^-^"
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
(28-03-2013, 10:37 PM)Unfabulous napisał(a): Uprzejmie proszę nie tłumaczyć z translatora... Naprawdę, brak mi słów... Od razu mnie to do całej mangi zniechęciło ^-^"

W razie czego mogę przybliżyć prywatnie czemu fabuła zawdzięcza tyle głosów "za" Oczko
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Tytuł świetny, jak najbardziej na tak (tak samo jak wspomniane wcześniej Dollsy)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości