Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
24.68%
19 24.68%
Pewnie kupię.
14.29%
11 14.29%
Może się skuszę.
16.88%
13 16.88%
Raczej nie.
19.48%
15 19.48%
Kijem tego nie tknę!
24.68%
19 24.68%
Razem 77 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[ODAGIRI Hotaru] Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru
Widziałam anime i muszę przyznać, że nie było rewelacyjne, ale grzechem jest porównywanie anime do mangi, więc prawdopodobnie zaopatrzyłabym się w tomiki z tej serii <3
Jestem na tak c: Anime było świetne.
Piękna kreska. Jestem na TAK Uśmiech
Kreska może i ładna, ale w sumie niewiele prócz niej. Nie wiem.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Manga jest cudowna! Zdecydowanie TAK Oczko
Gdyby to był jeden, góra dwa tomy, to może by można było to kupić, ale fabuła jest wyssana z palca i 9 tomów (plus) byłoby niestrawne.
Ja bym po polsku chciała mieć w rączce Uśmiech Plissss!!!!!
Po tym jak anime nagle mi się urwało, dokopałam się do mangi i muszę przyznać, że jest rewelacyjna. Wiele bym dała za wydanie tego tytułu po polsku <3
Bardzo bym chciała móc poczytać tę mangę po polsku, nawet pomimo tego że jest 'zawieszona' tymczasowo i trzeba będzie czekać na następne tomy Oczko
Kreska i historia jak dla mnie są fenomenalne! Kocham anime oraz mangę! Mam obsesję na jej punkcie więc powiem tak: "DAJ, DAJ,DAJ.." !!!!!
Anime świetne, od połowy oglądałam już bez przerwy do końca. Manga jeszcze lepsza, wiele bym dała by móc przeczytać ją w wersji polskiej. Mam nadzieję, że prędzej czy później ukaże się w którymś wydawnictwie Uśmiech
Manga zakończy się na 13. tomie. Mam nadzieję, że teraz będzie miała większe szanse na wydanie.
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light
No mam nadzieje Uśmiech bo bym brała! ja dokopałam sie może do 3tomu , a potem po angielsku już.. ale polski najlepszyUśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości