kontynuacja głównej serii sword art online
Witam.
Kiedy można się spodziewać kolejnych tomów głównej serii Sword Art Online, tj. tom 22 i 23.
Widziałem w zapowiedziach wydawniczych drugi tom serii pobocznej sao progressive, ale zastanawiam się kiedy
zostaną wydane tomy serii głównej.
Wow, 6 miesięcy od pytania i nadal brak odpowiedzi. Szczerze mówiąc jest mocno zawiedziony postawą Kotori, jeśli chodzi o Sword Art Online (zarówno główną serią jaki i Progressive). Powoli doganialiście głowne wydanie i zaczeliście Progressive, jednak wszystko nagle stanęło w miejscu. W grudniu ukaże się tom 25 SAO (Unital Ring IV), a my nadal jesteśmy na tomie 21, który został wydany w Polsce w grudniu 21. Rozumiem, że COVID mógł wpłynąć na proces wydawniczy, jednak taka obsuwa (z 3-4 tomów SAO na rok mamy teraz jeden tom rzadziej niż na rok!!!) jest mimo wszystko dla mnie czymś dziwnym i niepokojącym - szczególnie jeśli spojrzymy na to, że mangi raczej wydanwane są normalnie, bez żadnych opóźnień i zmniejszenia tempa wydawania. @Kotori, można prosić o komentarz?
Chyba się nie doczekacie odpowiedzi Duży uśmiech
Udało mi się dowiedzieć, że planują przyspieszyć proces wydawania novel z tych serii i podobno jest szansa że w grudniu jeszcze wydadzą kolejny tom. Tylko nie wiem czy z serii progressive czy unital ring co w sumie dla mnie jest bez różnicy bo oba osobiście śledzę aczkolwiek z tego co widzę wersje po polsku sa daleko w tyle za wersjami angielskimi a tym bardziej oryginalnymi co już jest raczej smutne.

miejmy nadzieję, że informacja jaką otrzymałem jest prawdziwa i będziemy mogli cieszyć się częstszymi premierami sao Uśmiech
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że nie ma ŻADNEGO komentarza w tej sprawie ze strony wydawnictwa, po co jest to forum skoro nikt tu z administracji nie zagląda.

@Kotori @Lau
Jest szansa na przyspieszenie serii, tak żeby nadgonić autora ?
na facebook jak napiszesz to może ci zdawkowo odpiszą. przepływ informacji z kotori jest beznadziejny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości