Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
23.68%
9 23.68%
Pewnie kupię.
23.68%
9 23.68%
Może się skuszę.
10.53%
4 10.53%
Raczej nie.
34.21%
13 34.21%
Kijem tego nie tknę!
7.89%
3 7.89%
Razem 38 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Sera] Ousama ni Kiss!
[Obrazek: 15481.jpg]

Autorka: Sera
Liczba tomów: 3
Alternatywny tytuł: Kiss the King!
Wydawca oryginalny: Hakusensha
Status: zakończona
Opis: (skrótowo z mangaupdates) W pewnej szkole na przedmieściach Tokio gdzie mottem jest "Yakuza to Twoi przyjaciele!" i "Znajdź słabość szefa”, króluje charakterny Maki, który traktuje swoich kolegów jak służących. Yoshifumi szkolny pielęgniarz kocha Makiego i wykorzystuje różne sposoby aby być bliżej niego, a co na to Maki? ... Podoba mu się to!
Moja opinia: Kocham ten tytuł, jest to jedna z moich ulubionych par. Bardzo się przy tej mandze ubawiłam, szczególnie z powodu charakteru Makiego (wiadomo kto tu rządzi). Jest taki lekko zakręcony, arogancki, chwilami dziecinny, ale za to właśnie go uwielbiam Jest też słodki kociak i milusie pingwiny (zakochałam się w pingwinach); może to nic specjalnie odkrywczego, ale jak dla mnie świetne.
Autor oryginalnego posta: masza
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Pamiętam, że to było słodkie, ale chyba drugi raz by mi sie nie chciało.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Podobało mi się ^^ Jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Na jeden raz na pewno, jak się znudzi możne sprzedać. NA pewno bym kupiła.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Bardzo fajna, polecam Duży uśmiech I czekam na wydanie Uśmiech
Tytuł wpadł mi w oko kilka razy, ale opis raczej nie wygląda zachęcająco... nigdy więc nawet nie spróbowałam zacząć. Postanowiłam jednak przeczytać większość polecanych tutaj tytułów, skusiłam się i... nawet nie wiem kiedy dotarłam do końca.^^ Może nie jest to coś ambitnego, z niewiadomo jaką fabułą, ale naprawdę miło było przeczytać, nawet trochę się pośmiałam... I chętnie zobaczę ten tytuł na swojej półce. : )

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości