Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
29.63%
16 29.63%
Pewnie kupię.
14.81%
8 14.81%
Może się skuszę.
12.96%
7 12.96%
Raczej nie.
20.37%
11 20.37%
Kijem tego nie tknę!
22.22%
12 22.22%
Razem 54 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[MISHIMA Kazuhiko] Love Neco
Chciałabym mieć tą mangę na swojej półce :3
[Obrazek: 30svxn8.gif]
Ja bym chciała jakąkolwiek mangę Kazuhiko Mishima, ale Love Neco szczególnie :3
Jakoś mnie to nie przekonuje...
Kupić bym i kupiła, ale nie stoi na pierwszy miejscu w "must have".
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Kiedyś byłabym na tak, ale teraz raczej już mnie nie ciągnie w te klimaty. Tytuł raczej średni, chociaż ma swoje ciekawe partie.
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Nie. Kanciasta kreska mi nie odpowiada tak samo jak fabuła. I ten uke T-T
I make the devil change his mind
Opis brzmi zachęcająco, chętnie kupię ^^
mi się całkiem podoba, ale szefowa uczulona na kociouszate uke...
Ika, mam wrażenie, że to nie chodzi o uszka, tylko o tę koszmarną kreskę, no i dość banalną historię.
mi się właśnie ta kreska podoba. ale może to dlatego, że jestem na punkcie kociouszatych uke skrzywiony w drugą stronę.

a fabuła? może jestem płytki, ale opisy fabuły w ogóle mnie nie interesują. gdybym miał o przeczytaniu lub nieprzeczytaniu seven daysa zadecydować na podstawie opisu fabuły, darowałbym go sobie. i wiele bym stracił.
Mnie nawet nie chodzi o opis fabuły, co o samą fabułę (czytałam to kiedyś). Choć, przyznaję, najbardziej mnie przerażają te szeroko rozcięte gęby i wszechogarniająca kanciastość. To jest chyba powodem, że na tę autorkę mam alergię.
Ja wyrosłam z tego typu historii. Podobnie jak z serii Warui. Tak więc nope, ale nie bojkotowałabym wydania tego tytułu. O ile Love Stage!! wnerwia mnie na każdym kroku (nie rozumiem fenomenu tego tytułu o.O ), o tyle te kanciaste mordki... pff... ^^"
Ani fabuła ani kreska mangi nie przypadła mi do gustu, a bohaterowie strasznie mnie irytowali :/ stanowcze nie
[Obrazek: pHdqMJC.png]
A ja jestem na tak, bardzo lubię tą autorkę i choć jej mangi są podobne do siebie, to Love Neco chętnie bym widziała na swojej półeczce. (Jednak nie byłby to jakiś wielki priorytet zakupowy.)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości