F jak Fetysz :D
Że jak, ze napiszesz? ;x

a tak w ogóle to miałam prośbę - jak ktoś ma pomysł na kolejny temat tutaj (nie wiem, konkretny fetysz czy coś), to niech powie to sie założy :3
To samo sie tyczy BDSM ;x
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Teraz nie wiem czy się boisz czy martwisz... w razie czego pisz pm.

ok, kilka pomysłów, rzucam co mi wpada do głowy
dziwne fetysze (np tentakle etc)
czego nie umieszczać w opowiadaniach
albo jak opisywać fetysze w opowiadaniach
tudzież jak to wygląda, kiedy nie możesz tego narysować
A do bdsm... hm... zabawki, czyli jak to działa

?
nie wiem czy coś z tego ma sens xp
Ma ma Duży uśmiech Dzieki :3
Dzisiaj nie grzeszę kreatywnością niestety~~
(pół dnia siedze i gapię sie na lalki O.O, drugie pół szukałam pracy, normalnie kolejny dzień świstaka...)

a teraz to ty się boisz czy martwisz? Duży uśmiech
Tak po prostu spytałam bo nie zarejestrowałam bys napisał, ze piszesz jakieś opki Uśmiech

Nie ma za co, zawsze do usług *kłania się teatralnie*
hm... ani boję ani martwię, byłem trochę confused
*drapie się w tył głowy i uśmiecha nerwowo* no zdarza mi się coś napisać, ale to takie miniaturkowe bzdety
(08-05-2012, 08:16 PM)Mags napisał(a): [quote='Gabriel' pid='367' dateline='1336496441']

Mhmm, mundury popieram <3
Mundury, militaria, broń palna, broń biała, aha i zbroje. Takie moje zboczenie, ale lubię bardzo.
Uśmiech tak i jeszcze raz tak (cholibka samych zboczków na forum mamy lepiej do ludzi nas nie puszczać) Duży uśmiech
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
Taki w sumie edit w trakcie, bo ja nie wiem, czy ja to powinnam jakoś oznaczyć... Czy coś :X No, jak ktoś nie uważa się na nekrofila teoretyka, to niech nie czyta. Jeśli czuje się nekrofilem praktykującym, to na privie mogę podać numer telefonu i adres.
(08-05-2012, 09:57 AM)Shao-ron napisał(a): Lin pozwolę sie samej wypowiedzieć w temacie bo po prostu chce by to napisała Duży uśmiech

Dziękuję, kochanie :*
Ekhum. Widzę, że sporo osób ma ciekawe fetysze, więc w sumie nie wskoczę zapewne z niczym ekstremalnym.
Lubię zwłoczki. Trupki, truchełka, zezwłoczki, nieboszczątka, kręcą mnie jak flaczki w odpływie pod stołem do sekcjonowania. W dowolnym stanie skupienia. Właściwie bardziej w roli uke- bo właściwie ciężko byłoby zsemczyć umrzątko- ołówkiem i gumką recepturką...? Chociaż, jeśli umrze w stanie ukazującym niewątpliwą radość z widoku ukesiowego tyłka, to jeszcze przez jakiś czas można się nim cieszyć, ne? No i są różne sposoby natury medyczno- mechanicznej. Mniejsza. Lubię też gejątka fragmentaryczne. Bez rączki, bez nóżki, zapychanie w flaczki. Zapychane we flaczki nóżką. Czy coś.
Nie musi być znowóż takie sztampowe, ojej, mam nóż, uciąłem Ci rączkę, fap fap. Seme może zjadać ukątko na przykład w trakcie. Też słodko Serce
Dalej. BDSM. W ogóle uważam, że jak nie ma do krwi, to się nie liczy.
Jeszcze dalej. Nekrosadyzm, czyli urocze połączenie pięknego z cudownym.
No, chyba wsio. Oczywiście jest kilka pomniejszych, ale nie oszukujmy się, najładniej pomalowany mężczyzna w szpilkach nie jest równie słodki co taki z larwiątkiem miast oczka.
I dalej nikt mi nie odpowiedział, czy uke można zapchnąć w ranę po postrzale, czy już nie liczy się jako dziura. Jestem rozmyślnie ignorowana.
No. Cieszę się, kochani, że zaczynają powstawać fankluby! [Obrazek: cute-panda-emoticon-004.gif]
[Obrazek: 2946a45814cdaf43.jpg]
Kochanie ja Cię tu uważam za mojego zastępnę xD
A już napewno w BDSMce xD <3

Mnie sie wydaje, ze dziura to dziura wiec jak ktoś ma ochote i osoba na dole sie godzi...
W ogóle jak mój Honey to przeczyta O.o....

ale przypomniałas mi o facetach w szpilkach Duży uśmiech
Chyba czas wrzucić Andreya do Bishów Duży uśmiech

(09-05-2012, 10:07 PM)Shao-ron napisał(a): ale przypomniałas mi o facetach w szpilkach Duży uśmiech
Chyba czas wrzucić Andreya do Bishów Duży uśmiech
O Jeffie nie zapomnij Duży uśmiech
[Obrazek: 2946a45814cdaf43.jpg]
a żebym to ja go znależć jeszcze umiała xD
ale tam sa ci Kaz... coś tam nie? Język
Się doda Duży uśmiech
Panowie mają cudne ciałeczka i jeszcze na szpilkach ohohoho ^^
Na szpilkach w końcu tyłek sie ładnie spina więc jestem za tym zeby połowa facetów w tym chodziła xD
(połowa przesadziłam, aż tylu wyględnych to nie ma xD)

Ja to naprawde krypto lesbijką jestem O.o
Baba, tylko z penisem i bez cycków i ja już jestem przeszczesliwa i zakochana xD

edit: no ok, wyględna baba Język

Ja widzę, że wy tutaj jesteście wymyślne...
A moim fetyszem są mundury - szczególnie SS <3 są takie piękne.
Jak facet ma mundur, to generalnie mogłabym isć za nim na koniec świata xD'
Militaria, żołnierze no cud miód malina...
A poza tym kocham kocham kooocham futra!
Uwielbiam rysować futra i uwielbiam kiedy moi chłopcy mają szansę się wśród nich pozabawiać <3
All za mundurem panny sznurem no nie XD
To teraz powiem Wam coś okropnego - bo okazuje sie że jestem chyba jakims ewenementem...
Nie kręcą mnie mundury w ogóle... tak jak nie kręci mnie w ogóle yakuza O.o
Dziwne nie?...

XoX szok czysty i nieskażony Łał Sho po tobie bym się nie spodziewała >**<
No ale co jest w tym kręcącego to ja nie wiem.
Nie to, ze z fetyszu musi byc coś ogólnie kręcącego bo to jest fetysz a te po prostu są ale ja jakoś...
No nie wiem O.o

Pokażcie mi długouchego, rogatego czy innego nie-ludzia to będę miała język do podłogi ale Yakuza?...
No nie wiem ;x

[Obrazek: ali_005.gif] już się nie czepiam przepraszam ja należę chyba do groźnego gatunku zwierzęcia [Obrazek: ali_104.gif] wiesz mam wiele tych fetyszy więc daję ci już spokój XD

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości