Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
25.00%
6 25.00%
Pewnie kupię.
16.67%
4 16.67%
Może się skuszę.
8.33%
2 8.33%
Raczej nie.
29.17%
7 29.17%
Kijem tego nie tknę!
20.83%
5 20.83%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KOUGA Yun] Loveless
[Obrazek: mangapreview_loveless.jpg]

Nie wiem, co się stało ze staraniami Waneko. Czy wciąż trwają, czy polegli? Jeśli polegli to nie wiem dlaczego. Niemniej zaproponuję.

Loveless.
Liczna tomów: 12+
Wydawca: Ichijinsha
Opis: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=1565
Moja opinia: chyba nie muszę...
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Kocham Lovelessa.
Ja wiem, ze to sie kupy nie trzyma i z każdym tomem wszystko coraz bardziej się rozmywa ale i tak kocham.

Soubi był prekursorem mojego fetyszu długiwłosych blondynów w okularach z petem.
Uwielbiam go <3
(co prawda najchętniej wsadziłabym go w pairing z Kio ale to szczegół ^^)
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Nie dotrwałam do końca... nie dotrwałam chyba do trzeciego tomu. Nie moje klimaty.
Są tytuły, które powinny być wydane po polsku w pierwszej kolejności, ale dla Lovelessa zawsze mam miejsce w sercu, więc gdyby się pojawił, kupiłabym go bez wahania. Kiedyś uwielbiałam tę serię, teraz mnie raczej bawi, zwłaszcza motywy uszno-ogonowe, za to kreska podoba mi się cały czas <i Soubi>Oczko

Mam trochę zaległości, więc nie wiem, w którą stronę fabuła poszła, ale na pewno nie jest bardziej chaotyczna niż w "Earthianie" Kougi XD
Mój system od pewnego czasu się załamał i zaczęłam czytać wiele pozycji z zakładki "nigdy i pod żadnym pozorem nie ruszać!". Loveless nie ukrywam też się tam znajdował. Po obejrzeniu 2 odcinków anime i przeczytaniu 5 chapterów stwierdziłam, że nie rozumiem tego ogólnoświatowego zachwytu. Odłożyłam, by zacząć ponownie po jakiś 2 latach. Jestem na bieżąco i nadal jakoś nie rozumiem... Smutny
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
(04-07-2012, 01:19 AM)Rimfrost napisał(a): Po obejrzeniu 2 odcinków anime i przeczytaniu 5 chapterów stwierdziłam, że nie rozumiem tego ogólnoświatowego zachwytu. Odłożyłam, by zacząć ponownie po jakiś 2 latach. Jestem na bieżąco i nadal jakoś nie rozumiem... Smutny

Ja jestem zdania, że Loveless się albo kocha, albo nienawidzi. Osobiście zaliczam się do tych pierwszych. Z tym tytułem mam trochę jak z Ai no kusabi. Potrafię wymienić najwięcej jego wad, dziur, niespójności... ale ma coś takiego, że człowieka ściska w żołądku. Chyba chodzi o background postaci, każdy przeżył/przeżywa coś traumatycznego, no i o czyste uczucie pomiędzy Ritsuką i Soubim. Anime, mimo że nieskończone, oglądałam chyba z milion razy i za każdym razem porusza mnie ta fala emocji. Nawet nie fabuła, tylko właśnie emocje bohaterów. Chciałabym, żeby autorka doprowadziła całość do końca i dała jakieś logiczne zakończenie. No i żeby sklecili drugi sezon anime.Szczęśliwy
Cater - Number 4 from Class Zero
Anime nie zniesę. Dwa razy dotrwałam do trzeciego odcinka, i poległam. No nie dam rady w życiu, ja to wiem.
Ale manga mi się mocno podoba <3 Nie czytałam jakoś dużo (3 tomy? coś koło tego) ale jest bardzo me gusta <3 Tak więc ładnie proszę Serce
[Obrazek: Patalliro.jpg]
Patalliro! (opis animu)
Znalazłam pedalistyczną miłość mojego życia! Serce
[tylko czemu tak mało osób to zna ;-;]
Nie czytałam, ale czy bohater nie jest mocno małoletni (i tak, wiem, że to shounen-ai)? W sensie, czy to nie jest zbyt duże ryzyko dla wydawnictwa?
Kilka razy spotkałam się z stwierdzeniem, że każda "yaoistka" powinna przeczytać Loveless. Cóż, może nie jestem prawdziwą "yaoistką", jednak nigdy mnie nie ciągnęło, by bliżej zapoznać się z tym tytułem. Fabuła, z tego, co przeczytałam, wydaje mi się taka strasznie głupiutka i trochę infantylna (nie wiem, nie czytałam mangi ani nie oglądałam anime). Kreska jest całkiem w porządku, jednak nie wiem czy zdecydowałabym się na zakup, zwłaszcza, że manga nadal powstaje. Do zastanowienia się Uśmiech
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Chociaż ciężko mi się czyta tę mangę, kupiłabym ją. Anime mi się w sumie podobało, miało swój klimat. Jednak wiem, jak wygląda kreska dalszej części T^T mimo wszystko bym kupiła.
Mangi nie czytałam, chociaż słyszałam o niej same złe rzeczy. Anime obejrzałam, ale bez większego przekonania... to moje pierwsze shounen-ai, ale nie mam do niego sentymentu i sama nie wiem, czy bym kupiła.
Niestety, jak anime całkiem lubię, tak mangę bałabym się kupować. Nie dość, że ongoing - a anime oglądałam ho ho czasu temu - to 10 tomów, w dodatku z recenzji wynika, że wszystko się tylko gmatwa i do niczego nie prowadzi.
Nie moja bajka.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
(21-05-2012, 06:19 PM)Shao-ron napisał(a): Kocham Lovelessa.
Ja wiem, ze to sie kupy nie trzyma i z każdym tomem wszystko coraz bardziej się rozmywa ale i tak kocham.

Soubi był prekursorem mojego fetyszu długiwłosych blondynów w okularach z petem.
Uwielbiam go <3
(co prawda najchętniej wsadziłabym go w pairing z Kio ale to szczegół ^^)

Podpisuję się wszystkimi kończynami, żeby nie powtarzać. Język No, może ewentualnie pozbyłabym się nawiasu, bo Ritsuka i Soubi to dla mnie true love i w ogóle, ale na półeczce po polsku to ja bym Lovelessa bardzo chciała mieć, bardzo.
[Obrazek: 246515_555402994494270_1824592519_n.jpg?...e=58FC897E]
Co prawda to tylko shonen-ai, a nie yaou, ale mimo wszystko uwielbiam tą serię. Soubi, ach...
temat można zamknąć. Manga zostanie wydana Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości