Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
11.11%
4 11.11%
Pewnie kupię.
25.00%
9 25.00%
Może się skuszę.
44.44%
16 44.44%
Raczej nie.
16.67%
6 16.67%
Kijem tego nie tknę!
2.78%
1 2.78%
Razem 36 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[KAWAI Touko] Kurumi no Naka
[Obrazek: 5248.jpg]

Autorka: Kawai Touko
Liczba tomów: 3 +
Alternatywny tytuł: In the Walnut
Wydawca oryginalny: Biblos (2002), Libre Shuppan (2007)

Opis: (bezczelnie zerżnięty z Baka-Updates) Co mogą mieć wspólnego właściciel galerii, Hideo Tanizaki i młody, naiwny filmowiec, Sohei Nakai? Cóż, można zacząć od tego, że obaj mają po 24 lata. Nie zaszkodzi też, że obaj ukończyli tę samą szkołę artystyczną. Fakt, że Tanizaki jest również utalentowanym fałszerzem malarstwa, jest pewną drobną różnicą pomiędzy nimi... (Spin off z łanszota, który pojawił się w drugim tomie "Keijijyou na Bokura (Our Everlasting)"
Moja opinia: Manga szczególnie mi bliska ze względu na jej motyw przewodni, czyli sztukę (Autorka odrobiła zadanie domowe z historii sztuki i chwała jej za to). Jest to ciąg luźno powiązanych ze sobą historii z codziennego życia pary głównych bohaterów, historii czasem zabawnych, czasem wzruszających, jak to w życiu. Ostrzegam uczciwie, scen niemalże brak. Podsumowując - przyjemna dla oka, tocząca się niespiesznie historia, bez angstu, ale i bez róż wklejonych w błotoszopie.
Autor oryginalnego posta: filip_brunelewski
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
KAWAI Touko Serce obowiązkowo
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
(20-05-2012, 12:51 AM)masza napisał(a): KAWAI Touko Serce obowiązkowo
Amen :3
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Jestem na tak Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
Khem, ponad DEKADA powstawania i 3 tomy, manga niezakończona? Niestety nie dla mnie, nienawidzę wieczno-hiatusowych ani wiecznie-się-tworzących.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Tytuł powinien chyba nosić status "porzucony" albo "zawieszony", bo od prawie 10 lat nic się w jego sprawie nie dzieje.
W sprawie statusu mangi to pewnie trzeba być u wydawcy dopytać, trudno coś konkretnego znaleźć w sieci. W każdym razie w październiku 2010 roku wydano tom 3.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości