Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
43.14%
44 43.14%
Pewnie kupię.
15.69%
16 15.69%
Może się skuszę.
13.73%
14 13.73%
Raczej nie.
16.67%
17 16.67%
Kijem tego nie tknę!
10.78%
11 10.78%
Razem 102 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[INARIYA Fusanosuke] Hyakujitsu no Bara (Maiden Rose)
Uff, dla tego tytułu przeszukiwałam to forum <3
TAAAAK!
To pierwsza manga yaoi, która zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie i to od niej zaczęło się moje yaoistyczne szaleństwo. Początek może i jest trudny ze względu na sceny gwałtu, ale później możemy obserwować piękne uczucie Takiego i Klausa. Scena, w której się pojedynkują, jest po prostu mistrzowska. I ta kreska!
Wiele bym dała, by mieć tę mangę na swojej półce.
Yay, jestem za ! <3 Ciężka trochę, ale fajna.
Tak, czemu nie Uśmiech
Początek od gwałtu, nie moja kreska - nie kupiłabym.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Zdecydowanie tak!!!
Jedna z moich ulubionych Duży uśmiech Kupiłabym
Tak. Nie w pierwszej (ani drugiej) kolejności, ale przy wolnej gotówce na pewno tak.
Jedno z moich ulubionych yaoi xD
uwielbiam, jestem na TAK Duży uśmiech
Z całego serca "TAK"! Ta historia jest cudowna.
Nie lubię militarnych yaoi, a jakoś tego już zwłaszcza. Jestem na nie.
O ile np. "Giglio" autorstwa pani Fusanosuke to majstersztyk, to Maiden Rose nie trawię wręcz organicznie. Szczęka Klausa wyważa wrota mej wyobraźni wraz z futryną, a wiecznie załzawione oczy Takiego niepodzielnie nie przestają mnie irytować. Jest powód, czy go nie ma - Taki wiecznie tonie we łzach. Nie.
Co z tego, ze kreska wymiata, jak komiks raczej nie będzie zakończony.
OTO, CO MI SIĘ NIE SPODOBAŁO:
zaczyna się gwałtem
seria porzucona
uke potrafi tylko płakać i zachwycać swojego seme duperelami
seme to debil zgrywający bad-assa
fabuły i tak nie ogarniesz, więc nawet nie próbuj
kreska niby piękna, zwłaszcza jeśli chodzi o twarzyczkę uke, ale morda seme trochę przeraża
.
.
.
KIJ Z TYM! BIERĘ!
Zbankrutować przy tym to to się nie da - nawet, jeśli autorka powróci do serii, to i tak w Polsce nie będziemy zasypywani co dwa miesiące kolejnym tomem przez najbliższe dwa lata - a chibi są zarąbiste! (tak, ta, która nienawidzi wszystkiego, co ,,moe" i ,,kawaii", jest gotowa wydać hajs dla tych kotków i wilczków Duży uśmiech )
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę opowiadań, to zapraszam do mnie: http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com Uśmiech
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę recenzji, to zapraszam tutaj: http://nie-tylko-mangami-czlowiek-zyje.blogspot.com
Obawiam się, że jeśli przy tym tytule jest status "unfinished" i tak już od 10 lat, to do końca świata raczej się on nie zmieni. Czyli marne szanse na wydanie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości