Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
57.14%
52 57.14%
Pewnie kupię.
19.78%
18 19.78%
Może się skuszę.
7.69%
7 7.69%
Raczej nie.
7.69%
7 7.69%
Kijem tego nie tknę!
7.69%
7 7.69%
Razem 91 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YAMANE Ayano] Finder no Hyouteki
(24-03-2014, 06:05 PM)Grzesznik napisał(a): Oczywiście jestem na Tak!! Jeśli zostanie wydane, to mam nadzieję, że bez cenzury.

Wydawcy cenzurujący Yamane Ayano będą się smażyć w piekle. Diabeł
Kupiłabym i chyba byłabym szczęśliwa. Jednak w obawie przed osobami niepowołanymi chowałabym tomiki XD
Odpowiedź na pytanie czy przeczytam - jeśli polskie wydanie ujrzy światło dzienne - jest jasna: orgazmiczne TAK!!!-TAK!!!-TAK!!!
okładka jest co najmniej baaaaardzo zachęcająca 3:-)
(05-03-2014, 04:40 PM)Vobyss napisał(a): Ta, tak samo to całe wchodzenie wielkiego penisa jednym pchnięciem za pierwszym razem, przecież prędzej sobie można złamać niż to zrobić XD (mięśnie zwieracza są cholernie silne) A potem na dokładkę z 4 rundki i hektolitry spermy (dla rozwiania wątpliwości, trzeba by być niezwykle napalonym nastolatkiem żeby wtedy w ogóle produkować jeszcze spermę, już nie mówiąc, że wtedy wzwód po prostu boli i nie ma mowy o przyjemności). Powinno się wprowadzić jakąś edukację seksualną dla rysowniczek yaoi czy coś.
Dlatego mam szacun do Nekoty Yonezou, jako jedna z nielicznych rysuje seks analny i męskości tak jak to naprawdę wygląda xD a pani Yamane ma pod tym względem sporo do nadrobienia...

Vobyss, jestem fanem Twoich postów. Potrafisz bardzo szczerze oddać to, co boli mnie w większości tytułów yaoi xD (btw, też mam duży szacun do Nekoty Yonezou, bo wprowadziła realia do swoich mang nie robiąc z nich przy okazji ciężkiej dramy).
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości