Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
57.14%
52 57.14%
Pewnie kupię.
19.78%
18 19.78%
Może się skuszę.
7.69%
7 7.69%
Raczej nie.
7.69%
7 7.69%
Kijem tego nie tknę!
7.69%
7 7.69%
Razem 91 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YAMANE Ayano] Finder no Hyouteki
A najśmieszniejsze w tym jest to, że prawdopodobnie właśnie tak będzie to wyglądać -_-
(żałośnie śmieszne ofkorz)
TAK, TAK, TAK! Jestem jak najbardziej za wydaniem tej mangi <3
[Obrazek: 30svxn8.gif]
Jakby to cokolwiek zmieniło: Jestem na tak, oczywiście Oczko
Och, Finder, Finder, czemu nie mam cię jeszcze na półeczce po polsku, no czemu?!

Oczywiście, że na tak. Pięknie rysowany tasiemiec z dobrą fabułą - czego chcieć więcej?
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Byłam bardzo długi czas na nie, ale teraz myślę, że to dobry tytuł. Podczas lektury wypadł znacznie lepiej, niżby wskazywał na to początek. Finder nie jest jeszcze skończony, ale szczerze mam nadzieję, że Amano powoli zmierza do jego zamknięcia. Szkoda by przefajniła...
[Obrazek: Orihara.Izaya.240.370749.jpg]
Jesu, czy Escape and Love w końcu wyszło w formie tomiku? O_o Wie ktoś?

Finder jako taki jest zakończony. Reszta jest dorabiana, bo fani chcom Język
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(31-03-2013, 04:23 PM)Rizu napisał(a): Jesu, czy Escape and Love w końcu wyszło w formie tomiku? O_o Wie ktoś?

No ba! Nawet z rok od wydania już będzie. xD
Escape&Love wyszło jako 6 tomik pod szyldem Finder no Netsujou, a June wydało go jako Passion Within The Viewfinder. Oprócz 5 rozdziałów E&L zawiera także trzy dodatki: Drowning in a Sea of Bloody Marys, czyli co sprawiło, że Akihito nie może strawić pomidorów Duży uśmiech,Finder in Love, wycieczka Mizuno i Hiyamy do Kioto z Akim jako wynajętym fotografem i A Secretary's Duty czyli dzień z życia Kirishimy. W limitowanej japońskiej wersji otrzymywało się także jedną z dwóch krótkich historyjek. Tą ze źródłami Onsen (Hard-Working Cameraman Akihito Takaba's Romantic Life as an Indentured Servant) albo sekretnym pomieszczeniem Asamiego (Hard-Working Cameraman Akihito Takaba's Fulfilling Househusband Life).
yummy *__* po prostu kocham . Moja ulubiona manga i kropka. Czekam na nią *___*
Jestem w mniejszości, ale ten tytuł mnie nie porywa.
Gdyby został wydany, pewnie kiedyś tam stanąłby u mnie na półce.
Oj tak, Finder to by było spełnienie marzeń Uśmiech
[Obrazek: h6v1.jpg]
O tak Uśmiech Ten tytuł mógłby być wydany w języku polskim. Naturalnie oznaczony przepiękną adnotacją +18 lub tylko dla dorosłych. Ponieważ jak dla mnie cenzura nie wchodzi w rachubę. Dla mnie toż to profanacja cenzurować przewspaniałego Findera. Proszę wydajcie go wydajcie Uśmiech
Moja ulubiona manga z gatunku yaoi. Kreska wspaniała, fabuła bardzo ciekawa. Ani jeden rozdział nie nudzi. Byłoby wspaniale, gdyby udało się to wydać. Zresztą wszystkie prace Yamane zasługują na uwagę.
Ankieta w tym dziale to takie pytanie retoryczne, tak? Język
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
To moja najukochańsza manga yaoi (oraz mangaczka). Jeżeli wydacie tę mangę obiecuję wysłać wam paczkę ze słodyczami lol (przekupstwo) <nie no, całkiem serio mówię!>
O rany...mieć w rękach nowiutkiego, pachnącego Viewfindera, to byłaby rozkosz i euforia ! Dla mnie to Biblia yaoi, koniec kropka. Zgadzam się, że Viewfinder powinien być wydany bez cenzury.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości