Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
57.14%
52 57.14%
Pewnie kupię.
19.78%
18 19.78%
Może się skuszę.
7.69%
7 7.69%
Raczej nie.
7.69%
7 7.69%
Kijem tego nie tknę!
7.69%
7 7.69%
Razem 91 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YAMANE Ayano] Finder no Hyouteki
[Obrazek: 51udI%2BlPfHL._SL500_AA300_.jpg]

Tytuł alternatywny: You're my loveprize in viewfinder, Finder series
Autor: Ayano Yamane
Liczba tomów: 10+
Oryginalny wydawca: Biblos, Libre
rok wydania: 2001

Opis: Głównym bohaterem historii jest młody fotoreporter i wolny strzelec Akihito
Takaba, który uwielbia to, co robi i ma ambicję otrzymania pewnego dnia głównej „szufelki” za swoją pracę. Chłopak dla zdobycia dobrego materiału często wtyka nos w niebezpieczne sprawy, przez co wpada w nie lada kłopoty… I w ten właśnie sposób poznaje także Asamiego Ryuichi’ego, potężnego lidera japońskich podziemi. Pewnego razu mężczyzna porywa Takabę, narkotyzuje go i zmusza jeńca do spędzenia z nim wspólnej nocy wypełnionej bólem i przyjemnością. Jednak erotyczne przygody Akihito nie kończą się w tym miejscu, bowiem syn chińskiego szefa mafii również ma go na oku…
Moja opinia: Powyższym opisem zaczyna się pierwszy tom tej mangi. Dalsza akcja rozwija się w sposób nieprzewidywalny i wciągający. Fabuła kręci się i kręci, doprawiana erotycznymi scenami, a fani wciąż chcą więcej. Ta seria to mus!

recenzja tu: http://magazyn-arigato.com.pl/index.php?...8cb3c3c753
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(19-05-2012, 07:59 PM)Rizu napisał(a): Fabuła kręci się i kręci, doprawiana erotycznymi scenami, a fani wciąż chcą więcej. Ta seria to mus!
Amen. Nic więcej dodawać nie trzeba Duży uśmiech
Co prawda jestem dopiero w trakcie zapoznawania się (i to oczywiście dzięki Wam), podoba mi się i chyba pojmuję ogólny zachwyt. Duży uśmiech Więc tak.
Cóż, nie od dziś wiadomo, że Finder jest moim #1. Więc w przypadku tego tytułu to tylko kwestia czasu Duży uśmiech

Dla Sasanki będzie specjalna laminowana wersja, bo ona przy Finderze wygląda jak nowofunland po 10 kilometrach Uśmiech
Ja powiem tak...
Kocham Yamane, kocham jej kreske.
Nie potrafie zmeczyć tej mangi O.o
Nic mnie tak nei wkurza w mangach jak zdrada a Dziwka Asamiego jest po prostu lotny w tym temacie~~
No dziwne że on jeszcze zwieracze ma działające no~~
Fuj Fuj nie znosze go ;x

ale z drugiej strony....
Fei Long~~~~~~~~~~~~~~~~
Jak ja kocham tego typa O.o
Wręcz maniakalnie uwielbiam, kocham i rozumiem no ;x
W całej rozciągłości <3
Nawet ta jego wyolbrzymiona traumę i co tam... Kocham ;x <3
Fei!! Shao całym serduszkiem jest z tobą cokolwiek być nie zrobił ^^

(20-05-2012, 08:34 PM)masza napisał(a):
(20-05-2012, 11:10 AM)Rinelin napisał(a): Wiesz Aki już musi być tak zużyty, że się wytarł ... XD
Ale go podsumowałaś xD
ROFTL Duży uśmiech

(20-05-2012, 08:32 PM)Beata napisał(a): Dla Sasanki będzie specjalna laminowana wersja, bo ona przy Finderze wygląda jak nowofunland po 10 kilometrach Uśmiech
Tró!
Ja do tej pory pęcam z tego jak siedziała nad 5 tomem i do absolutnie każdego Fei Longa, który był narysowany (choćby i trzy razy na stronie) mówiła takie słodkie: "Kocham Cie :3"
I siedzi mama nad mangą i powtarza w obłędem w oczkach "Kocham cię! Kocham Cię! i ciebie tez Kocham!" xD
z resztą ja ja rozumiem tak? Język
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Eeeej! To ma novelkę!!! http://www.mangaupdates.com/series.html?id=49328
Też chcemy!!!
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Jestem fanką Yamane Ayano <3 Ubóstwiam każdą mangę jej autorstwa *.* Jestem definitywnie, stanowczo na TAK!!!! Serce
TAK KONIECZNIE!!! prawie codziennie zaglądam na neta w poszukiwaniu nowych rozdziałów, niestety nie mam konta u pewnej grupki skanlacyjnej ;/ więc zadowalam się rawami... ale liczę że Szefowa szybko zdobędzie licencje Duży uśmiech
Boże... Gdybym ujrzała na półce w jakimś sklepie findera to zaczęłabym chyba płakać ze szczęścia, aż ludzie zastanawialiby się co mi dolega.
Finder no Hyouteki jest moim number 1 jeśli chodzi o yaoi. Znam na pamięć całą mangę, przy czym posiadam ją jeszcze na komputerze, oglądałam Animixa i słuchałam "słuchowisk" ale to co najbardziej chcę to mała książeczka którą będę czciła po wsze czasy. Wiem jestem nienormalna...
yay, TAAAK ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
[Obrazek: thumb_onion-head-smiley-00001.gif][Obrazek: desperate1-onion-head-emoticon.gif?1292862499][Obrazek: desperate2-onion-head-emoticon.gif?1292862500][Obrazek: love-onion-head-emoticon.gif?1292862512][Obrazek: wow1-onion-head-emoticon.gif?1292862527][Obrazek: wow2-onion-head-emoticon.gif?1292862527] ja chcę, ja chcę zdecydowanie tak Serce tak samo jak jej Crimson spell. Więc w kupie siła i mam nadzieję na wydanie (kiedyś) hahaSzczęśliwy
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
Dacie wiarę, że mój Finder dopiero na 4 miejscu w ankiecie. No foch z przytupem Uśmiech
(24-07-2012, 12:58 AM)Beata napisał(a): Dacie wiarę, że mój Finder dopiero na 4 miejscu w ankiecie. No foch z przytupem Uśmiech

Nosz (rzuca się i bije pięściami w podłogę) tak być nie może xD dwie pierwsze pozycje raczej nie bardzo ale tyran zdecydowanie tak Duży uśmiech Ale dlaczego dopiero na 4 miejscu >.< a crimson zaraz za nim smutno mi Smutny Niech mnie ktoś przytuli Szczerbol
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
Jestem na tak. Co prawda mam już 5 tomów po angielsku i czekam na dostawę 6, ale nie umniejsza to rangi faktu, że kupiłabym na 100%
Ta ankieta jest wredna!! Dlaczego Sekai jest na pierwszym miejscu Ściana , a nie Koisuru... Już nawet Junjo by mi bardziej odpowiadało. No ale niestety takie prawa demokracji. Ehhh Cyklop
[Obrazek: tumblr_lhtduevQjY1qfo5gw.gif]
Generalnie offtopujac...
jestemw szoku wynikami ankiety, serio O.o

ale to chyba wina popularnosci niektorych tytulow~~
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości