Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
55.64%
74 55.64%
Pewnie kupię.
12.03%
16 12.03%
Może się skuszę.
14.29%
19 14.29%
Raczej nie.
8.27%
11 8.27%
Kijem tego nie tknę!
9.77%
13 9.77%
Razem 133 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YAMANE Ayano] Crimson Spell
Jestem baaardzo na TAK! Uwielbiam tę mangę i bardzo chciałabym przeczytać ją po polsku. Ach,Havi...Może zorganizujemy jakiś fan club pięknego pana maga? Oczko
Tak, tak, tak! Uwielbiam tą mangę! Mogę czytać w kółko xD ah, ta miłość ;p
Nie ma jak sobie odświeżyć dawno nieczytaną mangę... Choć dla CSa to chyba nie był dobry pomysł. Strasznie to to nudne. Na początku wystarczały mi ładne pyszczki i mrrraśne sceny seksu do szczęścia, teraz po przeczytani kilku naprawdę niezłych yaoi z fabułą tej nie dotknęłabym długim kijem. No dobrze, może i bym tknęła ale po naprawdę długim czasie. Po za kreską nie widzę w tym tytule nic ciekawego. Bohaterowie nijacy, fantasy przekombinowane i bardzo średnie, jak w jakimś blogaskowym fanfiku. Raczej nie zainwestuję, chyba że z drugiej ręki.
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
kupiłabym, ale akurat CS to znacznie manga słabsza od Viewa. Akcja rozwija się dopiero w którymśtam rozdziale, a początek jest nudny jak flaki z olejem Smutny
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę opowiadań, to zapraszam do mnie: http://nie-tylko-yaoi-czlowiek-zyje.blogspot.com Uśmiech
Jeżeli ma ktoś ochotę poczytać parę recenzji, to zapraszam tutaj: http://nie-tylko-mangami-czlowiek-zyje.blogspot.com
Bardzo chętnie. ^ ^
tak Serce
Tak SerceSerce
TAK!!! SerceSerceSerce

Spełnienie marzeń - posiadanie tej mangi w polskiej wersji językowej! Zawstydzony
Zawsze i wszędzie i w ilościach hurtowych!
W takim tempie, jak powstaje CS (od 2004 roku), jakoś marnie to wydawanie widzę (zwłaszcza że wisi nad nami Finder, który równie powoli się rozwija, choć tu powolne rozwijanie się można zrzucić na karb reedycji wydania japońskiego).
Ja tam będę z niegasnącą nadzieją czekać na wydanie tej mangi *.*
Może właśnie prace stoją bo reedycja Findera. Też będę czekać i czekać Uśmiech
Fantasy, demony i seks x3 No kaman.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
(13-03-2016, 04:57 PM)Rizu napisał(a): Fantasy, demony i seks x3 No kaman.

Shao mówi dokładnie to samo Oczko
W sumie mnie CS nie jara, ale ja się generalnie nie jaram Ayano Yamane, dopóki nie zaczynam nad jej mangą pracować (tak... odszczekuję powoli to, co zawsze twierdziłam o Finderze).
(13-03-2016, 07:03 PM)Lau napisał(a):
(13-03-2016, 04:57 PM)Rizu napisał(a): Fantasy, demony i seks x3 No kaman.

Shao mówi dokładnie to samo Oczko
W sumie mnie CS nie jara, ale ja się generalnie nie jaram Ayano Yamane, dopóki nie zaczynam nad jej mangą pracować (tak... odszczekuję powoli to, co zawsze twierdziłam o Finderze).

Czy to oznacza ewentualną pracę nad tą mangą? Anioł
Wiesz ........ ja tam się nie obrażę jeśli będzie podobnie jak Finderem Diabeł
Tak, bardzo, bardzo proszę !!! Magia, miłość, tajemnica, humor - czego dziewczynie potrzeba więcej do szczęścia!!! He he Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości