Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
55.64%
74 55.64%
Pewnie kupię.
12.03%
16 12.03%
Może się skuszę.
14.29%
19 14.29%
Raczej nie.
8.27%
11 8.27%
Kijem tego nie tknę!
9.77%
13 9.77%
Razem 133 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[YAMANE Ayano] Crimson Spell
[Obrazek: crimson+spell+1+cover.jpg]

Autor: Ayano Yamane
Liczba tomów: 5+
Oryginalny wydawca: Tokuma Shoten

Opis: Aby ocalic swój lud przed atakiem demonów, książe Vall używa demonicznego miecza, czym sprowadza na siebie klątwę rzuconą na ów miecz. Opuszcza zatem królestwo, aby znaleźć sposób na zdjęcie czaru. Jego poszukiwania doprowadzają go do czarodzieja Hallvira, który zgadza się mu pomóc, nie za darmo oczywiście. Razem ruszają w podróż celem odnalezienia sposobu złamania klątwy, a Havi już pierwszej nocy odkrywa konkretne jej skutki i dodatkowe korzyści dla siebie.
Moja opinia: Yaoi + fantasy, (travel fantasy, fellowship fantasy, smoki, wróże, demony), nosz czego chcieć więcej? Jestem wielką fanką jednego i drugiego, także posiadanie 2w1 mnie urzekło. Do tego humor, angst, perypetie i wielka miłość. No i jest to Yamane, więc co ja sobie będę język strzępić. Przecież wiecie.
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Crimsona 1-2 w sumie mam po angielsku ale dorwać resztę to masakra... o ile oni to w ogóle wypuścili... także z chęcią bym zobaczyła po polsku Duży uśmiech
O jakieś dodruki ponoć walczą.
Ja mam wszystkie po jap, ale mi mało. Pragnę tej mangi! Zwłaszcza teraz, gdy akcja się zagęszcza!
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Jestem za.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Chyba kupiłabym chociażby dla samej kreski. No i...
(19-05-2012, 07:58 PM)Rizu napisał(a): Yaoi + fantasy [...] nosz czego chcieć więcej?
Serce
Serce Świetnie byloby zobaczyc tą mange po polsku ^^
[Obrazek: tumblr_mdobi0ZSH11rc9pmuo1_500.gif]
Duuuuże TAK!
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
Yaoi + fantasy = <3
Zgadzam siew całej rozciągłości~~

z resztą jak pisała kiedyś Sas - z takim Havim manga mogłaby być o kiszeniu kapusty byleby on pocinał z goła klatą O.o
a tu jeszcze dochodzi fabuła która jest bardzo me gusta <3
Ja w sumie jeszcze nie raz wydam swoją opinie na temat tej mangi bo ja kocham cąłym swoim czarnym serduszkiem ale no... Me Gusta <3
Manga nr 1 tej Pani jak dla mnie :3
Absolutny Must Have!
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Jestem BARRRDZO za. Serce Mniamuśne zestawienie ukochanych Fantasy i Yaoi ech...
Po najnowszym rozdziale stwierdzam, że Havi jest przezajebisty xDDD (ja wiem że to nic odkrywczego ale uśmiałam się xD)
Tak! nosz kocham kolesi z długimi kudłami w wersji FantasyUśmiech
Oczywiście, że tak... Postawiłabym na półce obok findera. Ah! Yaoi w świecie fantasy. Zawstydzony
DiabełSzczęśliwyZawstydzony To jest jak niezbędnik yaoistki Zawstydzony to trzeba mieć, TAK,TAK i jeszcze raz tak!!!!>.<
[Obrazek: PalmtopTiger.png]
Również jestem na tak, nic dodać nic ująć, po prostu muszę to mieć. ^.^
[Obrazek: 001.jpg]
Jestem na tak Duży uśmiech manga jest cudowna Duży uśmiech
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości