Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
44.44%
24 44.44%
Pewnie kupię.
14.81%
8 14.81%
Może się skuszę.
14.81%
8 14.81%
Raczej nie.
22.22%
12 22.22%
Kijem tego nie tknę!
3.70%
2 3.70%
Razem 54 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Nitro+CHiRAL/CHAYAMACHI Suguro] Lamento - Beyond the Void
Tak tak, jestem na tak *-*
Nitroplus = visual novelki przez które mało egzaminów nie pozawalałem = no oczywiście, że tak!
Jeśli istniała by jakaś odpowiedź w ankiecie ponad "biorę w ciemno", to bym to wybrała Duży uśmiech
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Baka-updates twierdzi, że seria jest zakończona po 2 tomach. Trochę mi się wierzyć nie chce, ale. Czy ktoś ma jakieś info na ten temat?
Pewnie Masza Duży uśmiech
bo ona wie wszystko.
(27-05-2014, 09:25 AM)Lau napisał(a): Pewnie Masza Duży uśmiech
bo ona wie wszystko.

Kurcze Lau, aż mi teraz głupio napisać, że nie wiem xD
Serio, nie mam pojęcia (nawet tego nie czytałam, ale po pozytywnych opiniach widzę, że trzeba naprawić błąd). Trzeba by kogoś oblatanego w dżapańskim, aby na ichniejszych stronach coś poszukał w tym temacie (ewentualnie można zarzucić pytaniem na LJ np. free_manga). Tomik drugi ukazał się w 2010 i tyle co wiem.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Baka czasem kłamie, ja w każdym innym możliwym źródle widziałem ongoing :d A to, że od paru lat nie ma nowego rozdziału to inna historia xD
[Obrazek: tumblr_mx3fsesM6A1sfcj70o2_500.gif]

Aominesexual
Grą byłabym zainteresowana, mangą nie.
(27-05-2014, 04:41 PM)masza napisał(a): Tomik drugi ukazał się w 2010 i tyle co wiem.

E, tyle to ja też wiem, bo go mam Język Ale że nic nie rozumiem, to... cóż.
Mangę na pewno bym kupię, a za artbook oddałabym po prostu wszystko *_*
[Obrazek: pHdqMJC.png]
Zdecydowanie na tak! <3 Gra to jedna z najbardziej oryginalnych produkcji BL, jakie czytałam. Manga jest o wiele słabsza, niemniej nadal jest to dobra pozycja, zwłaszcza zważywszy, iż nie istnieje kompletne tłumaczenie gry. Kupiłabym z góry, nawet, gdyby miała kosztować po trzydzieści złotych za tomik.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości