Ankieta: Czy ten tytuł Cię interesuje?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
37.50%
15 37.50%
Pewnie kupię.
10.00%
4 10.00%
Może się skuszę.
22.50%
9 22.50%
Raczej nie.
17.50%
7 17.50%
Kijem tego nie tknę!
12.50%
5 12.50%
Razem 40 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[MOTONI Modoru] Dog Style
[Obrazek: 4739.jpg]

Autor: MOTONI Modoru
Liczba tomów: 3
Wydawca: Biblos (2005) Libre Shuppan (2007)
Opis: http://www.mangaupdates.com/series.html?id=6024
Moja Opinia: Postanowiłam w końcu sama coś dodać (az dziw, ze jeszcze się to nie pojawiło). Na wstepie dodam, ze sama autorka nalezy do mojego "panteonu" począwszy właśnie od przeczytania tej mangi. Kreska początkowo jakos z nóg mnie nie zwaliła - ba! dwa podejścia robiłam do tej mangi a za drugim razem zostałam wręcz przymuszona! Ale naprawde było warto... kreska ma swój urok a w fabule jestem wprost zakochana - to pierwsza manga od której wpierw nie mogłam sie oderwać (do 4 w nocy siedziałam...) a potem spłakałam się na końcówce tak okrutnie, że spać w ogóle nie poszłam... a na 9 miałam rozmowe o prace^^ (pracuje tam do dzisiaj xD)
No i Teru <3 Chyba jedyny Seme, u którego to, ze jest niższy mi w ogóle nie przeszkadza...
A jak ta Pani rysuje pocałunki~~
Autor oryginalnego posta: Shao-ron
|  deviantART  |  tumblr  |  facebook  |  
Popieram! Jak wydane zostanie Dog Style na pewno kupię Duży uśmiech Uwielbiam kreskę i fabułę tejże cudownej mangi, chociaż do dzisiaj nie skończyłam jej czytać >.< Muszę się wziąć!
[Obrazek: 95q8eb.jpg]
© la-skandalosa.devianart.com
Dog Style zawsze i wszędzie <3
Kotori, wiecie co wydać Serce
[Obrazek: dbgs93.png]
(19-05-2012, 07:28 PM)Maru napisał(a): Dog Style zawsze i wszędzie <3
+1~!
Świetnie się to czyta Duży uśmiech
Nie podchodzi mi ta autorka. Jestem na nie.
[Obrazek: sy4ef9.jpg]
Mnie sie wydaje, że we wczesniejszym opisie napisałam już wszystko co myśle o tym tytule.
Pochlastać bym sie za neigo dała bo kocham całym sercem.
Kocham Mikiego, kocham Teru, kocham zakończenie i ryczę za każdym razem ;x

z resztą uwielbiam większosć prac tej autorki Uśmiech
Uwielbiam jej kreskę, która na początku mi nie podchodziła, jej fabuły, wszystko ;x

a Teru robiący szczeniaczka rozwala mnie po dziś dzień ^^
[Obrazek: 2947476841_1_5.png]
[Obrazek: banerbe.png]

+Letho+Nathe+Neeve+Natas+Torvel+Nero+Piro+
Popieram w 100% <3 Uwielbiam tą mangę, mogę ją czytać tysiąc razy i tak mi się nigdy nie znudzi *.* A zakończenie mega, kocham <3
Oczywiście że bym kupiła!
Shao, ja też zawsze ryczę na zakończeniu... Oni obaj są tacy głupi, a jednocześnie tak fajni... Po prostu stworzeni dla siebie :'D
jestem za ^^
[Obrazek: tumblr_npucvcp1oe1tyu03lo4_500.gif]
uwielbiam to od pierwszego obrazka Oczko zaczęłam czytać i się zakochałam w kresce, fabule, mikim, teru też i we wszystkim co tylko można.
Manga dla mnie niestrawna. Wszyscy bohaterowie mają tę samą twarz i tę samą minę pod tytułem "mega-foch". Do tego szkolne przepychanki, bardzo to wszystko przegadane.
Kreska wydaje się mocno specyficzna i spróbowałabym z pierwszym tomem, co do kolejnych by się zobaczyło.
[Obrazek: 90417571_800_s.jpg?add=1364407965]
Mi to nie podchodzi :/ kreska nieładna i fabuła też mnie nie zaciekawiła.
I make the devil change his mind
Jestem na tak. Ten tytuł czytałem chyba ze 3 razy i chętnie zakupię.
Co do autorki...reszta jej mang jest dla mnie zbyt hardcorowa, i nie mówię tu o seksie x D jeśli ktoś nie wie co mam na myśli to niech poczyta "Shiiku Gakari Rika". Ja do dziś nie pojmuję o co w tym chodzi...
Zawsze ją czytam jak nie moge zasnąć. Jestem na nie. A wydania polskiego bym niestety nie kupiła. :/

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości