Ankieta: Czy interesuje Cię ten tytuł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak! Biorę w ciemno!
66.67%
4 66.67%
Pewnie kupię
16.67%
1 16.67%
Może kupię
0%
0 0%
Raczej nie
16.67%
1 16.67%
Kijem tego nie tknę!
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[MATSUURA Daruma] Kasane
#1
[Obrazek: 13077.jpg][Obrazek: 13078.jpg]

Autor: Matsuura Daruma
Wydawnictwo: Kodansha
Tomy: 13+ (ma się skończyć na 14)
Gatunki: dramat, nadprzyrodzone moce, psychologiczne, seinen, tragedia

Opis: Kasane jest córką znanej aktorki, Sukeyo Fuchi, która młodo umarła. Niestety córka nie odziedziczyła pięknego wyglądu matki. Jest wręcz uważana za brzydką. W szkole jest z tego powodu ofiarą mobbingu. Dziewczyny z klasy zrobili sobie żart z tego, że wytypowali Kasane do roli głównej szkolnego przedstawienia.

 Jednak Kasane okazuje się być zaskakująco dobrą aktorką. Jej talent nie wpółgra jednak z wyglądem. Gdy zbliża się scena pocałunku z księciem zazdrosna Ichika chce zastąpić Kasane w roli Kopciuszka. W tym momencie Kasane przypomina sobie słowa i podarunek matki. Gdy Kasane będzie czegoś pragnęła, ma posmarować usta szminką i pocałować objekt żądzy. Obecnie Kasane pragnie wyglądu Ichiki. Dlatego kradnie jej wygląd i z jej twarzą odgrywa swoją rolę do końca. Jednak ten dar nie działa w nieskończoność. Kasane znów traci piękno, lecz zasmakowała bycie popularną aktorką.

Moje zdanie: Fabuła jest oryginalna i trzyma w napięciu. Jest inspirowana japońską legendą. Kasane jest interesującą bohaterką, a kreska i projekty okłądek zasługują na powiększony format.


[Obrazek: 13082.jpg][Obrazek: 14416.jpg]
Popieram wydanie: Ai no Kusabi, Adekan, After the Rain, In these Words, God Child, Hakoniwa no Soleil, Hone ga Kusaru Made, Hua Hua You Long, Kaine, Kasane, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku, Neon Sign Amber, Sora wo Kakeru Yodaka, Tourou no Ori, Yokosu Inu, Sakura Gari, Yarichin Bitch Club, Yuugure Light


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości